Wpis z mikrobloga

Tak jak zapowiadaliśmy otwieramy się na inne gry. Wynikiem czego jest rajdowa liga w Dirt Rally. Zdecydowaliśmy się utworzyć ligę w starszej odsłonie gry z jednego powodu, mianowicie pierwszą część DR swego czasu rozdawali za darmo. Dzięki temu możemy zebrać większe grono rajdowców. Do ligi zapraszamy wszystkich, bez wyjątków. Każdego zainteresowanego dołączeniem do ligi zapraszam na naszego discorda. Poniżej krótki filmik promujący ligę inspirowany intrem z kultowej gry Colin McRae 2.0

www.mirkoseries.pl

#mirkoracingseries #dirtrally #wrc #rajdy #simracing
n.....p - Tak jak zapowiadaliśmy otwieramy się na inne gry. Wynikiem czego jest rajdo...
  • 12
@narp: Wszedłem na tą stronę żeby zobaczyć na jakich trasach sie jeździ żeby samemu po nich pojeździć, i nazwy np na finlandii czy monte carlo są inne niż w grze, a ja sie na tym nie znam, i nie moge znaleźć tras ( ͡° ʖ̯ ͡°) dodatkowo widze jakieś wyścigi w walii albo grecji, a ja tych tras nie mam,to jakieś dodatki do gry których nie mam?
@uxon: wydaje mi się ze liga w dircie jest międzyplatformowa.
@Lucider5: Po pierwsze to zachęcamy dołączyć na naszego discorda, trzeba przypisać sobie range Dirta i na dole mamy tematyczny kanał, a po drugie wszystkie trasy są dostępne w podstawowej wersji gry. Właśnie tam na discordzie mamy liste odcinków na ten sezon.

Wręcz nawet trochę wymóg zeby pojawić się na kanale dirt rally na discordzie