Wpis z mikrobloga

W nocy skończyłem oglądać #theoffice i nie wiem jak sobie z tym poradzić (,) pooglądałem jeszcze jakieś bloopersy i śmieszne sceny na youtube, najlepsze memy na redditowym r/dundermifflin, a dzisiaj od samego rana nie mogę przestać myśleć o serialu. Nie mogę pogodzić się z tym, że może już nigdy nie zobaczę nic tak dobrego. Nigdy się tak nie czułem po obejrzeniu jakiegokolwiek serialu lub filmu () mam ochotę zacząć dzisiaj oglądać go jeszcze raz
MjentowaKupka - W nocy skończyłem oglądać #theoffice i nie wiem jak sobie z tym porad...

źródło: comment_tm2H1WeEwdc2Yym2xA9zGanQatbzzsDj.jpg

Pobierz
  • 55
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@tank_driver: Ktorego biurowca? Toz to krecone było w studiu w Kalifornii :p Prawdziwym biurowcem w Scranton byl ten pokazany w pierwszym odcinku na przebitce, ale on z kolei nie wygladał wewnątrz tak jak w serialu.
  • Odpowiedz
@MjentowaKupka: jeśli interesują cię dalsze losy niektórych bohaterów z dunder mifflin to polecam film 13 hours: secret soldiers of benghazi. Nie chce za bardzo spojlerować, ale Jim w końcu zaprzyjaźnia się z byłym Pam - Royem i pracują razem dla CIA pod zmienionymi imionami tocząc wojnę z globalnym terroyzmem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@slabyslabek: @angerisagift: @weeman: @PolskiBumelant: @Fapnucy: na netflixie już nie ma "the office" w czerwcu 2019 roku skończyła im się licencja i usunęli biuro ze swojej biblioteki. Jest na CDA: https://www.cda.pl/20misiek/folder/13991682

@korporacion: moim zdaniem brak Michaela wcale nie wpłynął tak mocno na fabułę jakby się mogło wydawać - sama się zdziwiłam. Ciężar niezręcznych sytuacji rozłożono na inne postacie. Psuli jego postać
  • Odpowiedz