Wpis z mikrobloga

@Simple-Man
serio uwazasz, ze zarcie dla psow jest lepszej jakosci niz dla ludzi? Sam tez je #!$%@?? XDDD
Sporo karm jest robionych na mięsie z certyfikatami zdatności do spożycia przez ludzi.

A niżej mam quiz dla Ciebie, jedno to parówki z biedry, drugie psia karma. Wybierz co chętniej byś zjadł na śniadanko :*

Składniki: mięso z kurcząt (30%), mięso oddzielone mechanicznie z kurcząt (25%), woda, skórki z kurcząt, skrobia ziemniaczana, koncentrat białka
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@strach_na_wroble:

Sporo karm jest robionych na mięsie z certyfikatami zdatności do spożycia przez ludzi

Ale ten typ twierdzi, ze wlasnie mieso dla ludzi jest napakowane chemią, a dla psów nie, wiec sama mu zaprzeczasz xD

WIedzialem, ze zaraz bedą porównania do najtanszych gównianych parówek z biedry do pewnie królewskiego zarcia dla psów za xxx cebulionów xDDDDDD

PS Nigdzie nie napisalem, że daję wedliny dla ludzi, psu
@Simple-Man 8,90zł za 800g, nic specjalnego ¯_(ツ)_/¯ cena stacjonarnie, w necie trochę taniej

Co do bilansowania posiłku nic nie masz do powiedzenia?
Ja nie mam nic do ludzi którzy sami gotują albo karmią barfem, ale do tego trzeba mieć trochę wiedzy
@Simple-Man #!$%@? się do parowy żeby uniknąć odpowiedzi na inne pytanie? (ʘʘ) Korpusiki psu smakowały?

Parówki z biedry 6zł/kg, karma psia w necie 6,30 za 800g
Odpowiedź dzbana: NO I ZOBACZ DWA ZŁOTE NA KILOGRAMIE TANIEJ HURR DURR MÓWIŁEM NIE MA CO PORÓWNYWAĆ xD