Wpis z mikrobloga

Mirki, pomóżcie. Jeśli zamiast na mikrokonto/mikrorachunek zapłaciłam podatek na stary numer rachunku bankowego Urzędu Skarbowego, to jest jakaś szansa na odzyskanie tych pieniędzy? Co robić, zapłacić jeszcze raz, tym razem na mikrokonto? ( ͡° ʖ̯ ͡°)

#ekonomia #podatki #urzadskarbowy
  • 11
  • Odpowiedz
@Sepia: wtf? Aplikacje bankowe miały blokować próbę przelewu na stare rachunki US.
Najlepiej skontaktuj się z urzędem, pewnie będziesz musiał napisać wniosek o przeksięgowanie.
  • Odpowiedz
@Sepia: napisz do naczelnika, moja znajoma ma taką samą sytuację i kazali jej do naczelnika urzędu napisać wiadomość lub się dodzwonić i on tylko może to podobno przekierować na ten nowy rachunek
  • Odpowiedz
@Sepia: dzwoń, ja rozmawiałam z urzędem w zeszłym tygodniu, akurat trafiła się bardzo miła Pani, więc szczerze mi powiedziala, że oni też mają burdel z tym u siebie + wiadomo, że niektórzy wysyłają na stary numer, także to dla nich nie nowość i radziła mi właśnie dzwonić do konkretnego wydziału u nich gdybym zrobiła to samo/miała problem z przelewem na mikrorachunek (bo to też się zdarza)
  • Odpowiedz