Wpis z mikrobloga

  • 0
@tellet: albo sobie żartujesz albo czegoś nie rozumiesz :P
Nie można popełniać przestępstw tłumacząc się sytuacją materialną. Problem leży w mentalności społeczeństwa i bierności rządu.
To, że kogoś nie stać na pompę ciepła to nie znaczy, że może palić śmieciami
  • Odpowiedz
@matt3he:

To, że kogoś nie stać na pompę ciepła to nie znaczy, że może palić śmieciami

No wiadomo, dlatego niech zamarza albo kibluje w noclegowni, co to za problem dla proekologicznego państwa. Najlepiej jakby w ogóle nie zaśmiecał naszej ziemi swoją obecnością ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
  • 0
@tellet: nie dziwie się, że mamy w Polsce problemy z zanieczyszczonym powietrzem skoro istnieją takie osoby jak ty, które akceptują patologiczne i antyspołeczne zachowania
  • Odpowiedz
@matt3he: Nie akceptuję, ale działanie na zasadzie "wymieniaj albo zamarzaj" nigdy nie będzie działać, bo ludzie stwierdzą że #!$%@? będą marznąć i dorzucą kolejną sklejkę do kozy, bo nowy piec oprócz tego, że kosztuje kilka k, to też nie pójdzie na tanim gównie, a na nic lepszego takich biedaków nie stać w dłuższej perspektywie (nawet z dotacjami, są one tylko do pieca- to jak dotacja do sportowej fury, którą
  • Odpowiedz
  • 0
@tellet: tylko to nadal nie jest ani mój ani Twój problem. Ja chcę mieć tylko czyste powietrze. Mimo wszystko uważam, że potrzebne są zdecydowane rozwiązania prawne i ich ścisłe egzekwowanie
  • Odpowiedz
Najlepiej jakby w ogóle nie zaśmiecał naszej ziemi swoją obecnością ¯_(ツ)_/¯


@tellet: Zasadniczo to tak, depopulacja jest rozwiązaniem większości problemów. Pozdro i z fartem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz