Wpis z mikrobloga

Czołem Mirko!

Mamy tu tak duży zakres społeczeństwa, że gracze giełdowi też się pewnie znajdą.

Jaką platformę polecacie do kupna akcji spółek na różnych rynkach (w tej chwili głównie zależy mi na japońskim). Chodzi mi o intuicyjną platformę, z apką na androida, bezpieczną itp. Gdzie zakup i sprzedaż to kilka prostych kliknięć.

Mam revoluta, który obsługuje US&A, ale brakuje mi dostępu do innych rynków.

#gielda #gpw #finanse

Wdzięcznym będę za polecenia i może kilka słów opisu.
  • 7
@Bieniuraper: japonia to już troche egzotyka - polecam difbroker (jak oni nie mają to nie wiem gdzie będzie). Tylko tam na gre minimum 20k pln do wpłaty + nie wiem czy mają apke na androida
@Bieniuraper: Plus500 i masz tam akcje,krypto, Forex,towary,indeksy i opcje. Spróbuj na początek demo. Minimalna wpłata to 500 pln

! Kontrakty CFD są złożonymi instrumentami i wiążą się z dużym ryzykiem szybkiej utraty środków pieniężnych z powodu dźwigni finansowej. 76,4% rachunków inwestorów detalicznych odnotowuje straty w wyniku handlu kontraktami CFD u niniejszego dostawcy. Zastanów się, czy rozumiesz, jak działają kontrakty CFD, i czy możesz pozwolić sobie na wysokie ryzyko utraty pieniędzy.