Wpis z mikrobloga

@izawoj: Ja wysiadłem z tego 33 którego uwieczniłaś na zdjęciu. Całe szczęście że wsiadłem na wcześniejszym przystanku. Wróciłem do domu po auto. I to byłoby na tyle z dbania o środowisko i jeżdżenia mpk...
  • Odpowiedz
@izawoj metro dosyć ciężko nawala bo albo samobójcza albo ktoś bagaż zostawi. Ale jakieś wykolejenia tramwajów czy autobusów to rzadkość
  • Odpowiedz
@izawoj: Na początku to było zabawne... Ale to jest przecież jakiś kosmos, co się #!$%@? w tym Wrocławiu. Przecież to wszystko brzmi, jak jakiś Bangladesz, a to #!$%@? jedno z największych miast w kraju.
W każdym normalnym kraju zamknięto by ruch tramwajowy po piątym wykolejeniu. U nas zrobią to po pierwszym śmiertelnym wypadku
  • Odpowiedz
@halucyna: W dawnych czasach wysłałem sobie cv na tramwaje we Wrocławiu i dostałem zaproszenie na rozmowę. Jestem z okolicy Szczecina i Wrocławia nie znam ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Ostatecznie na rozmowę nie dotarłem, bo poszedłem na inne tory.
  • Odpowiedz
@izawoj: Czy naprawdę nie byłoby lepiej, gdyby wywalić z Wrocławia wszystkie tramwaje i tory, wyasfaltować te drogi i puścić nimi autobusy (np. elektryczne)?

Skończyłyby się gorące.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 8
@izawoj: ostatnio się zastanawiałem czy ten HDS do podnoszenia wykolejonych tramwajów to jest wypożyczany czy ich własny XD
  • Odpowiedz
@izawoj: dlatego ja mam w dupie te ich namawianie na korzystanie z komunikacji miejskiej. Wolę poruszać się po Wrocławiu samochodem, a latem czasami hulajnogą. Są większe szanse na przeżycie
  • Odpowiedz
@izawoj: dlatego ja mam w dupie te ich namawianie na korzystanie z komunikacji miejskiej. Wolę poruszać się po Wrocławiu samochodem, a latem czasami hulajnogą. Są większe szanse na przeżycie
  • Odpowiedz
@izawoj: uuu, to mi się udało, bo jechałem tamtędy jakieś 20 minut wcześniej XD ale wydaje mi się że musiało być wcześniej jakieś mikro jebnięcie na Leśnicy, bo dwa tramy jechały tak wyładowane, że z jednego wypadłem na przystanku na Gliniankach jak się otworzyły drzwi XD
  • Odpowiedz