Wpis z mikrobloga

@izawoj: Przyzwyczajony do warszawskiej komunikacji miejskiej to ten wrocław to jedna wielka katastrofa xD Podczas całego mojego życia nie byłem świadkiem żadnego wykolejenia ani awarii pojazdu a tam u Was widzę dzień w dzień jakiś syf. Serio, wyszedłbym protestować jako pierwszy.

BTW. wy za to płacicie? :D
  • Odpowiedz
via Android
  • 4
@zmasowanyatak mieszkałam jakiś czas w Wawie i też zdarzyło mi się pare razy mieć problem z dojazdem do pracy, bo z metrem był jakiś problem, więc albo Ty jesteś turbo szczęściarzem, albo ja turbo pechowcem. ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@izawoj: 10 lat pracy w Warszawie z czego 3 mieszkałem ;) serio, jedyne co to zdarzały sie opóźnienia, raz faktycznie metro miało okrojoną trasę przez jakiegoś samobójcę :D
Właściwie nieważne czym jeździłem, nigdy się nie zawiodłem. Być może mam ultra szczęście :D
  • Odpowiedz
via Android
  • 8
@miki4ever no serio, serio, ale akurat dziś dość szybko przyjechało pogotowie mpk i problem rozwiązali rześko.
A co do Wawy, to oczywiscie komunikacja jest tam o niebo lepiej dzialajaca, ale wciaz nieidealna.
  • Odpowiedz
@izawoj czy we Wrocławiu na motorniczych/kierowców przyjmują wszystkich nie patrząc na to czy ma odpowiednie uprawnienia i doświadczenie? Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna? Każą usiąść wszystkim w kółeczku i grac w "chodzi lisek koło drogi" albo inną "chusteczkę haftowaną"?
  • Odpowiedz