Wpis z mikrobloga

@markhausen: U mnie w maku już z pół roku temu były te papierowe słomki. Można było wziąć z papierową, plastikową lub bez. Tej pokrywki plastikowej też nie trzeba było brać jak się nie chciało. Tylko później się z tego wycofali i teraz nie ma żadnego wyboru - został tylko plastik XD
  • Odpowiedz
@MrPawlo112: te rurki są beznadziejne, zwłaszcza z szejkami. W połowie picia zaczynaja się roztapiać i trzeba brać druga albo pić szejka normalnie z kubka
  • Odpowiedz
@Reaamu:
Wyjaśniam:
jeśli piszesz:

Mi się osobiście pije przez nie gorzej

to zwrot "osobiście" jest zbędny. Nikt kto przeczyta: "Mi się pije przez nie gorzej" nie ma wątpliwości że mówisz o sobie. Dodatkowo na początku zdania nie używamy słowa mi, lecz mnie.
  • Odpowiedz
@MrPawlo112: papierowe są spoko, ale zdarzyło mi się używać fajniejszych i bardziej eko zrobionych z makaronu! :D Myślałam, że po chwili rozmiękną lub będzie czuć w piwie makaron, ale nie! Nawet poprosiłam, żeby do drugiego piwa nie dawali mi nowej i wykorzystałam tamtą i nadal była w porządku :) Byłam pozytywnie zaskoczona
  • Odpowiedz
  • 0
@MrPawlo112 wczoraj z tego gówna piłem szejka....pierw się zastanawiałem czy mi przypadkiem papieru toaletowego nie wrzucili do środka...smak tragedia po tym się robi....ciekawe jak smakuje cola..już się boję.
  • Odpowiedz
@MrPawlo112: gówno mnie ten ich problem z plastikiem obchodzi. Chce dobry produkt i jeśli nie jest ekologiczny to tym gorzej dla produktu. W Azji tyle syfu wrzucają do rzek a my się slomkami przejmujemy
  • Odpowiedz