Wpis z mikrobloga

@kijanka23: przez krótką chwilę nawet przemknęła mi przez głowę myśl, by się na to wybrać, mimo że do Warszawy mam 2 godziny drogi. Ale jak zobaczyłem cenę biletu... czasem człowiekowi różne głupoty przychodzą do głowy ¯\_(ツ)_/¯
@kijanka23: fakt, książka nie jest nowa, ale zawsze fajnie spotkać się z człowiekiem, którego w jakimś sensie postrzega się jako idola. Może nie spotkać się twarzą w twarz na piwie, ale po prostu poobcować i posłuchać, co ma do powiedzenia. może nawet o coś zapytać. Ale kurde, ta cena to przegięcie. Ciekawe ile z tego trafia do samego prelegenta, a ile po drodze zjada organizator.
Swoją drogą sama książka bardzo ciekawa.
@Majku_: Zgodzę się, mnie tylko zdziwiło że o swojej najbliższej rodzinie (żona/dzieci) nie było totalnie nic, w książce nawet nie wspomniał że istnieją ( ͡° ͜ʖ ͡°) dopiero w posłowie napisał że celowo o nich nie wspominał, ale wydało mi się to nieco dziwne - o rodzicach/dziadkach były całe rozdziały, a tu nic.
<100zł to bym jeszcze była w stanie przeboleć, ale 200zł to naprawdę zdzierstwo.
@kijanka23: w sumie ma to sens - rodzice i dziadkowie są przeszłością, która jakoś go ukształtowała. Teraz sam kształtuje swoją rzeczywistość i na tym się skupia w książce. Chociaż fakt, udawanie przez 90% książki, że nikogo nie ma, też jest słabe ¯\_(ツ)_/¯