Wpis z mikrobloga

@kortykanosa: Sławek, ale Pawłowi nie chodziło o to, że ktoś okrada majora z hajsu, a o to, że ktoś starał się go namówić żeby zrobił Majorowi jakieś do dziś nie wytłumaczone nikomu przelewy. Do tego niby tylko kilka osób wiedziało, że jedzie on z majorem tam gdzieś pod ruską granicę, a ktoś go sprzedał i mu grożono, że tam już czekają na nich i ich pobiją. Paweł sugeruje, że tylko krakowskie towarzystwo o tym wiedziało, że tam jadą i ktoś z nich go sprzedał. A ty z Moniką udajecie, że tu chodzi tylko o to, że niby Paweł sądzi, że Monika majora na hajs oszukuje. Oczywiście najważniejsze olewacie, a pytanie brzmi, dlaczego to robicie?
#kononowicz to nie #patostreamy
  • 46
@tranek: do dziś nie wytłumaczone przelewy? chodzi o przelew za ZUS, ponieważ był zaległy, bo nie pobrał się automatycznie? Bo innych nieścisłości nie kojarzę.
Odpowiedź na drugie pytanie, u mnie jest bardzo prosta: lubię się bawić w YT. Wojtek nigdy mi nie płacił za pomoc oraz nigdy jego kasy nie brałem, nawet tego nie oczekiwałem.. Sami wiecie jakie jest moje podejscie, frajerskie, że jestem stratny. Po prostu lubię całe to bagno
@tranek: Paweł ma poważniejsze zaburzenia niż wszyscy krakowscy razem wzięci i interpretowanie co psychol miał na myśli to trochę syzyfowa praca. Zmyśla brednie bez jakichkolwik poszlak bo gdyby cokolwiek było to by przedstawił. Straszenie, że ktoś czeka i mogą ich nawet pobić dotyczyło domku drewnianego na Szkolnej jak paweł postanowił jak sam mówił z tego Orzysza zawieźć ćpuna na Szkolną i wtedy miało być straszenie, ze tam może być niebezpieczne i
@marcin-doorocinski: Drugie konto Major już dawno mial. Interesuje sie pieniedzmi bo TAD zalegało z przelewami. Miedzy innymi w wakacje tez byla afera ze niby ja za te kase pojechalem na Cypr, bo TAD leciał w kulki. Zadzwonila, opieprzyla TAD i pieniadze przyszly. Ingeruje w przyspieszenie TAD bo niby jak wojtek to ogarnie? Ja Ci odpisuje na pytania a Ty mnie obrażasz że jestem biedny i biedny intelektualnie. Nie powinieneś mnie obrażać.
@adik75: z tego co wiem, to Monika mu pisala, że ktos na niego czeka, ale to pewno ona wyczytala z wykopu czy wiskorda, i pisala mu o tym tylko dlatego, żeby PAwel nie zrobil sobie przypału, a on od razu teorie spiskowe, że to Mońka na niego nasłała uj wie kogo.
@TRAUMA_TEAM: Na co pewnie dowodem dla gimbusów jest to, ze jeszcze nikomu się to nie udało a od początku wiemy że ćpun wszystko i wszystkich wykorzystuje w każdej możliwej sytuacji...