Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@przemo123mo: to nie są porównywalne telefony. Samsung S7 to były flagowiec z procesorem mocniejszym że 3 razy od tego w A2 lite który jest telefonem z niższej półki. To jak porównywać samochody. Nowe Audi za 200 tysięcy do nowej Daci za 40 tysięcy.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@przemo123mo: jak chcesz coś wydajnościowego chociaż jak S7 to kup telefon minimum na procesorze snapdragon 660/665 Wiadomo lepiej coś bardziej przyszłościowego jak chociaż snapdragon 845 ale to kwestia ile możesz wydać.
  • Odpowiedz
@przemo123mo: kup jakiegoś ex flagowca. OnePlus 5/6 powinien być spoko, albo jak zależy ci na aparacie to nawet jakaś s8 od samsunga, na rynku jest masa tych telefonów i są w świetnej cenie.
Nie wiem tez po co usuwałeś komentarz @Vaerlin bo iphone 7 też byłby świetnym telefonem do grania, nie dość że jest ze 3 razy wydajniejszy od a2 lite, to jeszcze na ios wszystko jest dużo lepiej
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@przemo123mo: ja se ostatnio kupiłem xiaomi redmi note 8, tak w sumie bardziej dla testu i mam tam hs i ustawka całkiem ładnie śmiga xd wiadomo derylem nie po grasz, ale to chyba jak na każdym telelofnie
  • Odpowiedz