Wpis z mikrobloga

@agaciksa: pisząc, że "łatwo jest schudnąć z takiego stanu" oczywiście nie miałem na myśli, że łatwo jest zacząć odchudzanie. Liczyłem na inteligencję czytelników ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@agaciksa: @agaciksa: puenta durna jak twoje porównanie. Ludzie w tym programie decydują się jednak coś robić mimo swoich problemów które też pokazują i nikt tego nie kwestionuje a ty jak standardowy wykopek wyjeżdzasz że depresja i nic tylko leżeć w łóżku bo przecież depresji i jej skutków leczyć nie wolno to grzech XD
  • Odpowiedz
@sing:

ludzie nawet nie zdają sobie sprawy jak łatwo jest schudnąć z takiego stanu. Gorzej jest dopiero po zrzuceniu pierwszy kilkudziesięciu kilo

Ludzie nawet nie zdają sobie sprawy, jakie głupoty potrafią #!$%@?ć w internetach.

ale przyjmując wyłącznie kategorie fizyczne zrzucenie wagi wcale nie jest tak
  • Odpowiedz
@Dutch: na początku można spokojnie zrzucać 1 kg tygodniowo bez żadnej farmakologii i... czego #!$%@?, reżimu? Szukaj dalej wymówek ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
"ludzie nawet nie wiedzą jak łatwo przy głębokiej depresji pierwszy raz wyjść pobiegać i poczuć się trochę lepiej"


@agaciksa: no no pobiegać mając 160 kilo nadwagi ? i po trzecim takim treningu można spokojnie się zapisac na wymianę stawów na tytanowe :))
  • Odpowiedz
@sailor_73: co. Ja tam o depresji pisałam a nie o posiadaniu 160 kg nadwagi. Bieganie jest, jak wszyscy wiemy, idealnym lekiem na depresje. -idź pobiegaj
- dziekuje pan lekasz jak rękom odjął XD
I o to mi chodziło.

@Szybki_Mongol: masz jeszcze kontakt z rzeczywistością czy kompletnie odleciałeś? Ja napisałam to w odpowiedzi na inny komentarz plusowany tak, jakby był objawieniem prawdy choć nikt go poprawnie nie zrozumiał. Zresztą
  • Odpowiedz
@agaciksa nie mierz wszystkich swoją miarą bo jestem pewien że dużo osób zrozumiało ten komentarz patrząc na tagi. To zdjęcie jest z programu w którym pomagają wychodzić ludziom ze skrajnej otyłości jeśli nie potrafisz połączyć tych faktów i mój komentarz jest oderwany od rzeczywistości to pozdrawiam serdecznie
  • Odpowiedz