Aktywne Wpisy
ang-xvoi +41
Strasznie żal mi mojego chłopa, mam wrażenie że coraz gorzej się z nim dzieje przez to że nie umie znaleźć tej zastanej pracy i całe dnie spędza sam w domu. On nie ma tutaj nikogo oprócz mnie, jest bardzo samotny szczególnie gdy nieraz siedzę w pracy po 10-11 godzin, a potem padam wykończona. Staram się jak mogę spędzać z nim czas, wyciągać go gdzieś w weekendy ale to działa tylko na krótko.

wfyokyga +98
źródło: temp_file103387724635272274
Pobierz![Recenzja Signal: bezpieczny, szyfrowany komunikator [opinie]](https://wykop.pl/cdn/c3397993/3a94816030ccc1d16a7f03a84bd5ff3890c882e67b8406851ad913973f8df5c6,q80.png)



- chcę, żeby rząd nie w--------ł się w nasze życie. To ja chcę decydować o tym czy mogę zrobić zakupy w niedzielę, czy mam płacić Zus oraz czy Opieka Medyczna powinna być prywatna, OBNIŻYĆ PODATKI i ZLIKWIDOWAĆ ZUS!!!!
- mieszkanie na wynajem drożeje
- RZOND ZRUP COŚ!!!!! PODATKI KATASTRALNE, BUDUJ MIESZKANIA SOCJALNE, ZABROŃ KUPOWAĆ NA WYNAJEM!!!!! ZRUP COŚ!!!!!
( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
#mieszkanie #wynajem #heheszki
@Elysian: Czemu?
@Elysian: a wiesz, że właśnie po to są stopy procentowe aby regulować ekonomię danego kraju. Stopy pozostają na tym poziomie właśnie dlatego aby ruszyć konsumcję. Ktoś od ciebie mądrzejszy o tym decyduje.
@Elysian: Co jest naturalnego w tym że kasa z która nic nie robisz nabiera wartości?
@Elysian: W jaki sposób wyższe koszty kredytu mają pomóc kupić mieszkanie zwykłym nie posiadającym kilkuset K na koncie ludziom? Nawet przy niższych cenach nieruchomości zapłacą tyle samo tylko nadwyżkę oddadzą
@Elysian: Co jest naturalnego w tym że kasa z która nic nie
@Perse: Bank cię prosi o tą kasę? To tak jakbyś mi wepchnął hajs do kieszeni i kazał za to sobie płacić mówiąc że pożyczasz. Jak go nie potrzebuję to ty mi płać za pilnowanie.
Rok temu Idea potrzebowała kasy i zaczęli płacić za lokaty powyżej inflacji. Poprosili o hajs. Ale jeżeli takiej potrzeby bank nie ma to nie będzie nikomu nic płacił.
Komentarz usunięty przez autora