Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Czy to, że kobieta lubi #bdsm to źle? I nie mam na myśli tu hehe klapsów hehe ;)
Jak się na to zaopatrujecie? Każdy facet lubi? Jak patrzycie na taką kobietę? Jadąc stereotypem to ma na pewno coś z deklem, tak? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Jak się w ogole do tego przyznać?
#pytanie #zwiazki #seks #rozowepaski #niebieskiepaski
Stuleje dupa cicho :P

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: [Wyjazdy studenckie - bogata oferta przez cały rok](https://st.pl/$xvynkdla)
  • 30
@AnonimoweMirkoWyznania pytanie o dekiel to pytanie o diagnozę czy o opinię szarej masy? I podobnie jak kolega @login-jest-zajety zauważył, opcji bdsm jest wiele, a obecność akcesoriów jeszcze tego nie definiuje, potrzeba czegoś więcej.

Jak się przyznać, chyba najlepiej stopniowo pokazać w łóżku czego oczekujesz. Chyba że się nie dobraliście, masz duże oczekiwania i Twój wstęp będzie dla niego szokiem, no to cóż...
OP: @login-jest-zajety: nie będę się z Tobą spierać co lubię bo to ja wiem najlepiej, w dodatku z Tobą prawdopodobnie tego robić nie będę więc to juz w ogóle byłoby bez sensu ;)
Z anonimowych pisze po to, żeby za chwilę nie mieć zawalonej skrzynki od stulejarstwa typu 'beniz segzy hehe pusia cipcia' itd
Chojraku... ( ͡º ͜ʖ͡º)

Ten komentarz został dodany przez osobę dodającą
Doświadczony 30+: Trzeba umieć do tego dojrzec. Ja, to samo kocham, acz nie widać, bo wyglądam na, milego
Wiele kobiet myśli, że facet dominujący musi być samcem alfa, a, tak nie jest, wielu panów kochanek, które wprowadzalem, miały męża silnego, ale traktowal(mąż) zbyt jak jajko. Do dziś, tylko 1 znam, która wpelni była, taka jak napisałaś, do zeszmacenia, dominacji
To nie jest takie łatwe dla kobiet, w teori chcą, a potem
Czy takie coś, Waszym zadaniem, to uszczerbek na psychice? Chodzi mi o Wasze zdanie, jak postrzegacie takie kobiety


@AnonimoweMirkoWyznania: ja lubię lekką dominację nad kobietą, ale plucie w twarz czy do ust, albo #!$%@? po ryju mocno mnie odrzuca. Wiem, że są amatorki i amatorzy tego, dlatego nie napiszę, że masz coś z deklem ( ͡° ͜ʖ ͡°) Dopóki nie dzieje Ci się realna krzywda i jest
Żal mi: 'Wiesz, punkt widzenia zależy od punktu siedzenia ;D

Oj, to już widzę, że koleżanka wpisuje się w klasykę nadwagi wśród śmiałych pań. Czemu zawsze te świadome bdsm to wglebi racjonalizujace sobie dziewczyny kompleksy z, samoakceptacja. Tak mało jest tych, które po prostu czerpią przyjemność z samorozwoju.

Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
OP: @Żal mi: zapewniam Cie, że moja samoakceptacja a co za tym idzie, poczucie własnej wartości są na właściwym miejscu.
Napisałam jw bo dla patyczaka będę za duża a dla ulanca za chuda, ot cała filozofia. Myślałam, że to oczywiste no ale wykopki jak zawsze zaskakują xD

Ten komentarz został dodany przez osobę dodającą wpis (OP)
Zaakceptował: Eugeniusz_Zua