Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Czy to, że kobieta lubi #bdsm to źle? I nie mam na myśli tu hehe klapsów hehe ;)
Jak się na to zaopatrujecie? Każdy facet lubi? Jak patrzycie na taką kobietę? Jadąc stereotypem to ma na pewno coś z deklem, tak? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Jak się w ogole do tego przyznać?
#pytanie #zwiazki #seks #rozowepaski #niebieskiepaski
Stuleje dupa cicho :P

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: [Wyjazdy studenckie - bogata oferta przez cały rok](https://st.pl/$xvynkdla)
  • 30
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@AnonimoweMirkoWyznania: W związku bdsm chodzi przede wszystkim o zaufanie i wzajemną akceptację, ale to już pewnie wiesz. Rozwalają mnie niektóre komentarze tutaj. Sam miałem przyjemność spędzić mniej lub więcej czasu z uległymi i na prawdę zakręconymi dziewczynami i o żadnej bym nie powiedział, że była nieatrakcyjna.

Zmartwię Cię trochę bo spotykałem również takie, których związek nie wytrzymał z powodu nie dobrania się z partnerem, który nie był w stanie dać im między innymi tego, o czym na początku napisałaś.
Ze swojej strony podpowiem, że jeśli Twój facet jeszcze nie sam nie poruszył tematu, to jest waniliowy.
Pogadaj, wyłóż kawę na ławę. Im szybciej tym lepiej. W ostateczności zdecydujesz, czy Twój związek ma sens. Ludzie mogą mówić różne rzeczy ale TE sprawy są bardzo ważne. Nie da się żyć ze sobą jeśli seks nie jest co najmniej
  • Odpowiedz
OP: @Z_dupy_strzelec: az się miło czyta () dzięki za rady ;)
@strike_lucky: gdzieś kiedyś mi się to o uszy obiło ale aktualnie nie moge znaleźć żadnych źródeł.
W skrócie: był rygor, były obowiązki, no i zero sprzeciwu.
Chyba wiem do czego to zmierza... Ale nie mam ojcu tego za złe, wręcz przeciwnie.

Ten komentarz został dodany przez osobę dodającą wpis
  • Odpowiedz
doswiadczony 30+: twoj brak reakcji + odpowiedź na pytanie odnośnie wagi tak zawiła, że można poczuć fałsz:
" Myślałam, że to oczywiste no ale wykopki jak zawsze zaskakują xD"
przy tym tekstem orasz siebie, bo po co pytasz grupe ludzi, by potem ją obrażać, dlatego niestety kolejna, która żyje w bańce wyobraźni, szkoda, że @login-jest-zajety usunął wpis, który w sumie po prostu rozłożył moją odpowiedź na czynniki pierwsze. Troche dziwnie
  • Odpowiedz
OP: @doswiadczony30+: do czego Ty teraz pijesz bo nie wiem, serio. Masło maślane. Na siłę chcesz się przyczepić? Sprowokować bym wstawiła swoje zdjęcie? Nie mam takiej potrzeby, zapytałam w celu uzyskania odpowiedzi. Nie po to by się dowartościować, atencji już nie potrzebuje, jak napisałam wyżej. Znam swoją wartość i nie mam zamiaru zniżać się do Twojego poziomu. Szukasz dziury w całym. Chcesz mnie obrazić? Ubliżyć? Wal śmiało jeśli ma
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania a ja uważam, że każdy człowiek ma jakieś fetysze. Jeden lubi BDSM, innego kręcą kobiety przy kości. Ważne jest to żeby trafić na osobę, która zrozumie nasze potrzeby, zaakceptuje je i pomoże nam je realizować. Dużo jest facetów, którzy piszą że oni są takimi dominującymi typami, a jak przychodzi co do czego to po kazdym klapsie pytają czy na pewno nie za mocno. Tak jak ktoś wczesniej zauważył rób aluzje
  • Odpowiedz