Wpis z mikrobloga

#lmmikrodozuje #microdosing #lsd
6/60 - 15ug. Średnio się wtedy czułem, dawka mnie chyba nieco przytłoczyła (pierwszy raz zarzuciłem 15ug)
7/60 - 15ug. Wtedy pierwszy raz od początku kuracji poczułem, że zaczęło działać prawidłowo. Już nie czułem lsd tak jak dnia poprzedniego, po prostu miałem fajny humor, zrobiłem obiadek i tak dalej. Jednakże do efektów tak jak 'dzień po esketaminie' trochę brakowało. Efekt antydepresyjny w porównaniu do ketaminy to mniej więcej 5-6/10, czyli całkiem nieźle.
8/60 - 20ug. Przesadziłem xD Cały dzień byłem zamulony, przesiedziałem głównie w łóżku, samopoczucie jak dnia 6. ale gorzej. Żrenice wyraźnie powiększone, ale brak jakichś efektów typowych dla LSD. Może ze 2 razy podczas scrollowania mirko miałem jakieś lekkie odkształcenia obrazu (albo mi się zdawało).
9/60 (dzisiaj) - 15ug. Dzisiaj czułem się bardzo fajnie, jak dnia 7. Motywacja i skupienie wzrosło, brak myśli antydepresyjnych, fajnie się słucha muzyki. Może nawet lepiej niż dnia 7. 15ug to dawka przy której chyba zostanę - nie czuć przy niej lsd czy zamulenia, brak negatywnych efektów.
()
Od jutra przerwa 2-3 dni. Wciąż nie jestem zdecydowany w jakim trybie brać.
LM317K - #lmmikrodozuje #microdosing #lsd 
6/60 - 15ug. Średnio się wtedy czułem, da...

źródło: comment_l0WtIcCCjrqC53AJj4BHTQ0oBNcsCLkD.gif

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach