Wpis z mikrobloga

@SkonyM ja używam czerwone mydło do golenia proraso. Super poślizg i nawilżenie. Zielony strasznie mocny zapach i uczucie lodu na twarzy. Niebieskiego jeszcze nie używałem, ale z ciekawości niedługo zamówię. Wystarcza na bardzo długo.
@Bonthyc: 41C to klasa sama w sobie. Kopia Gillette'a z 1904 roku. Świetny wybór mirku.

@SkonyM: Jeśli chodzi o mydła to wszystko rozbija się o budżet. Na brzytwa.org chłopaki Ci powiedzą, że już nawet mydło wilkinsona za coś ponad 10zł w rossmanie to już nie jest zły wybór, ale tego starcza na bardzo długo więc nie koniecznie trzeba aż tak cebulić. I tak każda jedna pianka czy żel z puszki
@Cesarz_Polski: Żeby była jasność, to jest TRYMER, a nie golarka i służy do strzyżenia zarostu a nie do jego golenia. Do golenia są maszynki.
Sam go używam ze względu na problem z wrastającymi włoskami po goleniu na "0". Przez to, że nie goli przy samej skórze, włoski odstają od skóry i już tak nie wrastają. W moim przypadku im dłuższy zarost tym lepiej strzyże, tzn. lepiej co 2-3 dni, niż codziennie.
@Bonthyc ja zacząłem rok temu od plastikowego wilkinsona i zastanawiam się nad czymś bardziej porządnym. Widzę, że trochę ich już przerobiłeś, co polecisz do bardzo twardego zarostu?
@Cesarz_Polski: drogie nożyki. Nie wystarczają na deklarowane 3 miesiace. Komfortowo goli się moze z 5 tygodni.

Dla mnie bardzo dużym plusem jest zero podraznien i zacięć i nie golenie na całkowite zero dzięki czemu tez nie wrastają włoski.
No ale te nożyki...