Wpis z mikrobloga

Czy cena telefonów #xiaomi wynika z ich słabej jakości? Mam #redminote5 i podobnie jak poprzedni Xiaomi po roku używania ma spore problemy z przycinkami. Najgorsze jest jednak całkowicie rozkalibrowany ekran. Musiałem usunąć odblokowywanie na wzór bo nie byłem wstanie odtworzyć szlaczka. Do tego włączanie aplikacji przy przewijaniu ekranów czy utrudnione korzystanie z neta. Ciężko mi nawet pisać ten post bo czasami wskakują nie te znaki. Da się jakoś skalibrować ekran?
#android
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Czy cena telefonów #xiaomi wynika z ich słabej jakości


@jonasz123: mam w domu dzialajcego redmi note 2 i redmi note 3. Zadnemu z nich nie dolega nic poza bateria w tym pierwszym, ktora wytrzymuje 40 minut sot ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Dipolarny: kupilem go na premiere, wiec 3 kwartal 2015 i byl uzywany(ladowany) codziennie bez skakania wokol niego ze lee nie mozna w nocy ladowac bleble, wiec wcale nie tak zle moim zdaniem
  • Odpowiedz
@Norskee wiem Mirku, że to stary model po prostu podśmiechujki sobie robię bo Mirki zawsze się prześcigają ile kto wycisnie sot i jaraja się jak wykoksaja dobry wynik :)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@jonasz123: nie, ceny wynikają z polityki firmy, która już się powoli zmienia i podnoszą je
ale ogólnie chodziło o rospromowanie marki, ceny na telefony mieli na granicy zysku, by ludzie przekonali się do nich kasę robią na wszystkim innym
  • Odpowiedz