Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mircy, jak poderwać kazjerke w markecie?

Kontekst

Ja po studiach wyższych zauważyłem w markecie laske, która ciało a przynajmniej pośladki ma 10/10 XD Z twarzy też całkiem fajna.
Chętnie bym ją wziął w obroty, tylko jak zagaić? Nie jestem typem podrywacza. Tak jak zwyczajny facet, potrzebuje kontekstu by nawiązać znajomość, a więc wiadomo, studia, praca, znajomi tak jak do tej pory bywało. Laski totalnie obcej z miejsce publicznego nigdy nie ogarniałem.

Iso szybkie skołczowanie w komentarzach i pare protipów

#zwiazki #tinder #logikaniebieskichpaskow #logikarozowychpaskow

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: [Wyjazdy studenckie](https://st.pl/$xvynkdla)
  • 29
UzależnionyEkolog: @pralko-suszarka: znam twoje wpisy. Zarzucasz innym nieznajomosc zycia a sam trzymasz sie swojej teorii ktora ma sie nijak do rzeczywistosci. Wmawiasz sobie, ze na swiecie nie ma singielek i to jest przyczyna tego ze nie masz powidzenia. Dziwným trafem przystojni faceci na tinderze maja w ciagu dnia kilka singielek do wyboru. No i co ? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Kolego. Kobiety ci mowia ze sa
@AnonimoweMirkoWyznania: Skoro znasz moje wpisy, to tym bardziej twój tekst o tym, że dziewczyny mi mówią co innego jest z dupy, bo wyraźnie nakreśliłem o co chodzi xD Teraz sam wychodzisz na trola

Jeśli chodzi o Tindera, to na niego przekłada się wiele kwestii jak np. to w jak dużej miejscowości mieszkasz czy choćby fakt, że dziewczyny celują przeważnie w najwyższą półkę, a sam się do niej nie zaliczam.
OP: @pawery1:

nie bądź #!$%@?. Podejdź, powiedz że bardzo Ci się spodobała i chciałbyś ją poznać. Zaproponuj 15min spotkanie. Jakąś kawę. Spytaj się o numer.

Musisz tylko złapać ją jak nie będzie siedziała na, kasie, a za Tobą będzie stał tłum starych bab. W sytuacji sam na sam. Jak, towar będzie wykładała czy coś. Na pół godziny >przed zamknięciem. Wtedy powinno być mało ludzi.

Albo Ci da, albo nie. Ale