Wpis z mikrobloga

#rozkmina #gownowpis #wiedzmin uwaga bo spoilery z gierek

Tak w sumie każda odsłona gier z trylogii ma adekwatną liczbę wiedźminów jakich możemy zabić do numerka części

Wiedźmin 1: Berengar, kiedy mu nie wybaczymy jego błędów

Wiedźmin 2: po stronie Roche'a mamy to #!$%@? jednego ziomek Letho kiedy bronimy Henselta oraz samego Letho

Wiedźmin 3: mamy dwóch wiedźminów ze szkoły Kota, jeden został oszukany przez wieśniaków a drugi był torturowany przez jakiegoś maga (biedak skończył jak skończył ale dobrze, że mamy możliwość skrócić jego cierpienia) no i jeszcze ten ziutek co go Lambert w akcie zemsty chce zabić.
No można jeszcze wspomnieć dopplera z Novigradu ale on tylko się na chwile w Geralta zmienił więc no tu go nie zaliczamy.

Jeśli są jeszcze jacyś Wiedźmini na których nie natrafiłem bo nie grałem po stronie Iorwetha oraz z racji iż nie zbadałem całego świata gry Wiedźmin 3 to chętnie posłucham coś o nich i przy okazji unieważni to moją rozkmine.
  • 7
@sprzedam_nerke: Spoko ale chodzi mi o takich z którymi Geralt tudzież my jako Gracz możemy się zmierzyć i doprowadzić do ich śmierci, bo tak to jest o niebo więcej wspomnianych wiedźminów jak Coen, Jerzy, Aiden itd. albo np z Vesemirem możemy zawalczyć w prologu W3 ale no zabić go nie możemy z wiadomych przyczyn i dlatego on się nie zalicza do rozkminy