Wpis z mikrobloga

@fasttaker Tak szczerze to czas miałbym tuż przed snem i w święta :) Weekendy po pracy druga praca a w tygodniu wracam po 17, obiad, jakieś sprawy na komputerze i niewiele zostało. Szkoda że PS Vita nie wypaliło bo chyba bardziej takiego sprzętu bym potrzebował.
  • Odpowiedz
@Igrekpl: Pamiętam jak przyszedł do mojego domu syn mojej chrzestnej i z zaciekawienie patrzył jak pykam na ps2 w VC wiem do dzisiaj jaki #!$%@? ze mnie bo nie dałem mu pada aby sobie pograł tylko sam odpowiadając mu na pytania dotyczące gry jeździłem motorem co było wypas nowością wtedy, chłopak od chrzestnej mówił że grał w gta3 i że jest fajna ale troche ciężka pod koniec gry bo są misje
  • Odpowiedz
@Igrekpl: Sama wracam do tego raz na parę lat, #!$%@? budżet na najlepszy soundtrack ()

Aż chyba znowu sobie ogarnę niedługo żeby zrobić 100%
  • Odpowiedz
@Igrekpl: Przeszedłem VC dosłownie dwa dni temu. Uważam, że jest lepsze od San Andreas. W SA brakowało mi zawsze kupowania biznesów i robienia dla nich misji. Były co prawda misje dla Zero i te związane z garażem w SF, ale nigdy nie czułem, że jako CJ buduję jakieś ogromne przestępcze imperium. Brakowało też wyzwań rampage w których chodziło tylko o sianie zniszczenia i mordowanie.

W GTA 3 i VC rozgrywka była
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Positano1 #!$%@? w fabułę, muzyka niszczy system xD
@Igrekpl: #!$%@? nie pamiętam muzyki, bo miałem wgrane swoje MP-trójki ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Już do końca życia z VC będą mi się kojarzyły takie nuty jak "Suczki" czy "Konfrontacje" xD Ah podbaza ( ͡ ͜ʖ ͡)
  • Odpowiedz
@stanley___: zgadzam się, pamiętam jak pierwszy raz odpaliłem takie San Andreas w podstawówce jako jeden z pierwszych w klasie grałem. Jaka to była graficzna petarda, świat był ogromny i człowiekowi się wydawało, że życia nie starczy żeby zwiedzić wszystkie lokacje. Teraz jak odpalam VC czy SA to ciężko w to pograć dłużej niż godzine ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Igrekpl: pamiętam jak zagrywałem się w nią w podstawówce. Chyba 13 razy przeszedłem. Gra kosmos, grafika świetna, a i ta muzyka z lat 80. Niestety spróbowałem do niej wrócić na tablecie jakiś czas temu i jednak to już nie to samo, mocno się zestarzała, prócz radia oczywiście.
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@czlowiekzcegla vc ma zdecydowanie lepszy klimat niż SA, i taką cukierkową grafikę :D co do biznesów to faktycznie, tyle że tutaj max 3 misję w każdym. Ale w porównaniu do GTA 3 to i tak była rewolucja.
  • Odpowiedz