Wpis z mikrobloga

Dzieńdobrełe.
Pytania takie krótkie:
1. Czy 760pln do prawilna cena za Orient Mako II z Pepsi Bezelem? [ FAA02009D9 ]
2. Czy kaktus24.pl to prawilny sklep? (Pytanie się już przewijało. W sumie odpowiedź była zawsze pozytywna.. No to chyba sam sobie odpowiedziałem?)
3. Czy warto dokładać miliony monet do Mako III ? Rozumiem że serce to samo w Mako II i III ? Tylko nowszy model co za tym idzie ciut inny wygląd + szafir na froncie.
Dzięki za pomoc ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#zegarki #orient
  • 21
jaka jest dokładnie różnica w cenie??


Ciężko mi powiedzieć bo nie wiem jakie sklepy internetowe są bezpieczne.

Jakiś momentum24.pl sprzedaje Mako III wersja green [RA-AA0004E19B] za 1199pln co daje jakieś 440 pln różnicy względem Mako II Pepsi.
Pewnie za granicą udało by się taniej ale co ludzie polecają jakieś zagraniczne sklepy to albo out of stock albo brak promocji albo taka promocja ze po doliczeniu vat/cło wychodzi tak samo co w PL.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@ll_Mario_ll: ktoś tam niby miał jakiś problem z kaktus24. Mi jednak nie przysporzyli żadnych problemów, a co więcej spisali się wzorowo. Zarówno cenowo jak i obsługowo.
@ll_Mario_ll: z tego co widzę green i red są niedostępne od Amazonu od listopada 2019. Red nawet jak był to najtaniej kosztował 240 euro (lipiec 2019) przy średniej 246, więc wielkich zniżek na niego nie było. Z greenem trochę lepiej bo we wrześniu przez moment kosztował kosztował 177 przy średniej cenie 210 przez większość czasu.
Szczerze, z mojego doświadczenia z Amazonem - nie liczyłbym zbytnio na trafienie mega promki na te
Z greenem trochę lepiej bo we wrześniu przez moment kosztował kosztował 177 przy średniej cenie 210 przez większość czasu.


@kabzior: I ta średnia by mnie w sumie satysfakcjonowała xD Nie liczę ze green będzie dużo taniej. Tylko tak jak piszesz. Od listopada... To nie wiadomo kiedy znów się pojawi w takiej cenie...

A z tym Niebieskim. No kusisz diable kusisz... I jeszcze ta wersja warehouse (Rozumiem że to jest coś takiego
(Rozumiem że to jest coś takiego jak zwrot przy rezygnacji i potem to wystawiają ponownie parę euro taniej)


@ll_Mario_ll: dokładnie tak, tylko zawsze trzeba czytać opis, bo mają różne zwroty, czasem porysowane szkło, czasem uszkodzony pasek, ale najczęściej po prostu otwarte pudełko. W ciemno możesz zaufać opisowi który tam jest, na 100% zegarek będzie jak nowy, na 99% po pudełku też nie poznasz, raz mi się trafiło że pudełko zewnętrzne (kartonowe)
@ll_Mario_ll:
Ad 2.
Wg. mnie to #!$%@? z Chin jak nic, żadne made in Italy :)
Ciekawe w jaki sposób można z 2270 zejść na uwaga 438,88.
Sprawdzałem na podstawie zegarka Armani Cermica: AR1451 i AR1452.
A więc tak:
Kaktus24: https://kaktus24.pl/product-pol-1155-Zegarek-Meski-Emporio-Armani-AR1451-Ceramic-Renato.html
SWISS: https://www.swiss.com.pl/pl/zegarek-meski/ar1451
Na kaktusie nawet jest unboxing tego zegarka i tutaj już się pojawia mała niezgodność.
https://www.youtube.com/watch?v=2ZRMvckCHAc
Po pierwsze ten zegarek nigdy nie był w wersji ze złotymi elementami tylko
@maxi181 o #!$%@?łe.

Nie chce mi się wnikać w to czy masz rację z tym Armanim. Ale jeśli tak (a oczywiście może tak być) to ja bym do nich napisał i ciekawe jakby się z tego wybronili.

PS. W międzyczasie zakochałem się w srpd59k1
Jest teraz w cenie 211 euro na Amazonie i nie wiem czy nie kupić ʕʔ
Tańszy chyba i tak nie będzie w najbliższym czasie.