Wpis z mikrobloga

#!$%@? mac, tego czechowicza sie ogladac nie da

musicie sprawdzic sobie to cisnienie, jak badac cisnienie, wiadome, juz niejednokrotnie wspom..wspominalem, wspominalismy z lukaszem, z adamem, z chlopakami z truebodybuilding ZAPRASZAM NA KANAL TRUEBODYBUILDING, gdzie jest kolejny film i niedlugo bedzie kolejny film z przygotowan adama sukera i, iii... dawida, damiana, wszystkich chlopakow z przygotowan do zawodow pana roberta.. takze obserwujcie kanal TRUEBODYBUILDING, oczywsicie zapraszam na forum, zostawcie tam subika takze, bylbym wam bardzo wdzieczny... nie wplywa na cisnienie (...)


#mikrokoksy #mirkokoksy #polskiyoutube
Szimu - #!$%@? mac, tego czechowicza sie ogladac nie da

 musicie sprawdzic sobie to...
  • 27
  • Odpowiedz
@Kasahara: jeszcze przez caly odcinek nawijal o skutkach ubocznych, ktore kazdy znajdzie po wpisaniu ''dhb side effects'', nic ciekawego jak zwykle
  • Odpowiedz
@Seba_Kot: merytorykę to mają oni podobną pod katem SAA, trening, dieta od miernej do akceptowalnej, jedni są betonem a drudzy pół-betonem. Podzielili po prostu sobie raczej publikę #!$%@?ąc innymi aspektami na poziomie "emocji" ¯\_(ツ)_/¯. Czasem lubię dla zabicia czasu odpalić sobie takie coś w drodze na siłowni, ale wynieść coś ciekawego z tego trudno lub czasem te głupotki co mówią "skwituje chłodnym uśmiechem"
  • Odpowiedz
@Szimu: pamiętam jak swego czasu ich słuchałem, ale wystarczy zacząć się stosować do tych porad i zarzaz się przestaje :E
Są momenty kiedy fajnie się ich słucha, ale nie Czechowicza na pewno. On rzadko kiedy coś mądrego sam wymyśli, najczęściej powtarza abolukaszpowiedzial, który też nie raz jebnie głupotę. Suker myśli samodzielnie, ale nauczył się od Modzela takiej arogancji i egoizmu.

Co #!$%@? TO MUSI BYĆ ZROBIONE TAK I TAK I
  • Odpowiedz
@Skogyr: 100 % racji, np. mnie ostatnio śmieszyło, ze myslą, ze proces glukoneogenzy jest zero jedynkowy i albo się odpala na maksa, albo nie istnieje. A treningowo to już jedyne co to maja liniówkę i "dodawaj co trening" :P takie zaawansowanie. Z drugiej strony heh i tak to level wyżej niż połowa sceny BB xD przynajmniej wiedzą, że mają nawalać xD
  • Odpowiedz
  • 1
@Szimu pomineli istotny fakt, ze dhb obniza estrogen, a juz tekst 'sprawdz czy u Ciebie aromatyzuje'. U nikogo nie aromatyzuje, jedynie ubijanje estro zalezy od poziomu bf.
  • Odpowiedz
@Kasahara: tak szczerze, to na większość tych filmów patrzyłbym z przymrużeniem oka ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Ciężko mi powiedzieć, czy mógłbym wygladać lepiej czy nie, bo nigdy nie miałem wcześniej innego trenera, za wyjątkiem nieudanego eksperymentu w Katowicach ( ͡° ͜ʖ ͡°) @pokey: @Szimu:

Ja też nie podchodzę do tego aż tak "emocjonalnie" żeby srać żarem bo.nowy filmik,
  • Odpowiedz
@pokey: prowadzi zwierza, ja w zyciu bym mu sie nie dal prowadzic, jebla bym dostal po tygodniu
@bst: on wszystko pominal, polowa tego filmu to reklama TRUEBODYBUILDING, a druga polowa to pieprzenie o glupotach
@Poemat: fajna ta bikiniara
@Kasahara: przeciez oni musza jak najwiecej wyciagnac kasy od swoich podopiecznych, a nie dawac im najlepsze efekty
  • Odpowiedz
@Szimu: wiesz ja bym tak jednak aż ostro nie osądzał ¯\_(ツ)_/¯. Wątpię, że istnieje takie podejście i robi - aby klient nie miał efektów - mysle, ze jednak robi, wszystko aby miał i mógł się nim pochwalić i swoją aktualną wiedze przekazuje. Ale może za bardzo wierzę w "dobroć ludzką" i jestem naiwny :)
  • Odpowiedz
@Kasahara: widzialem jak czlowiek mutuje w oczach, jakie dawki leca, jak wyglada taki trening, dieta, to nie ma praktycznie nic wspolnego z tym co oni mowia i promuja
  • Odpowiedz
  • 1
@Szimu ale tak jest na calym swiecie, od doriana po jpetersa, na yt lekkie cykle i sranie o malych dawkach a dla podopiecznych 2g bolda i tren w kazdym cyklu. Z czegoś zyc trzeba.
  • Odpowiedz