Wpis z mikrobloga

Przyrządziłem sobie na dzisiejszy dzień makumbę, a jako że nie bardzo lubię to określenie nazywam to po prostu
mlekiem kannabinoidowym.

Do przyrządzenia użyłem suszu konopnego CBD który wcześniej waporyzowałem. Susz taki nazywamy ABV (Already Been Vaped) czyli „już było waporyzowane”. Uzbierałem go około 20g, mleko przyrządziłem w następujący sposób:

do garnka wlałem około 400ml mleka i trzy łyżki śmietanki 30% dodałem do niego suszu i podgrzałem go kilkukrotnie tak aby nie zagotować a następnie odstawiłem na noc, rano ponownie podgrzałem i przecedziłem przez sito w celu oddzielenia suszu od mleka, na koniec gotowe mleko wlałem do butelki.

To wszystko co zrobiłem aby móc cieszyć się tym wspaniałym napojem.

Polecam przygotować sobie taki napój jak i zbierać suszu po waporyzacji, ponieważ zostaje w nim około od 20 do 50% kannabinoidów w zależności od tego jakiego używamy waporyzatora.

A to nie jedyny sposób wykorzystania suszu ABV. Wkrótce kolejne #konopiacbd5minutwiedzy

Miłego weekend klubowicze

#konopiacbd5minutwiedzy #cbd #wykopjointclub #waporyzacja #konopie #gotujzwykopem
KonopiaCBD - Przyrządziłem sobie na dzisiejszy dzień makumbę, a jako że nie bardzo lu...

źródło: comment_rVBQh9RWiD6Qo3ggWY05NbjAzzLclW2g.jpg

Pobierz
  • 24
@dildo-vaggins:

makumba CBD ale to #!$%@? brzmi xddd przecież to nie ma żadnych efektów


Chcesz powiedzieć że CBD jak i inne kannabinoidy nie dają żądnych efektów, korzyści dla naszego organizmu i tym samym zaprzeczyć licznym badanią naukowym które mówią całkiem co innego? proszę odnieś się do kilku z wielu badań naukowych potwierdzających działanie i skuteczność kanabinoidów i samego CBD które Ci podlinkuje, liczę że również podeprzesz Swoją wypowiedz badaniami naukowymi a
@Dutch-Therapy:
01G Suszu z którego Jest ABV miał 0,4mg THC przed waporyzowaniem po waporyzowaniu została około 50% czyli 0,2mg

0,2mg*20g=4mg


Wychodzi na to że jest poniżej granicy o której Mówisz i nie wystarcza do tego aby się odurzyć.