Wpis z mikrobloga

Przyrządziłem sobie na dzisiejszy dzień makumbę, a jako że nie bardzo lubię to określenie nazywam to po prostu
mlekiem kannabinoidowym.

Do przyrządzenia użyłem suszu konopnego C-D który wcześniej waporyzowałem. Susz taki nazywamy ABV (Already Been Vaped) czyli „już było waporyzowane”. Uzbierałem go około 20g, mleko przyrządziłem w następujący sposób:

do garnka wlałem około 400ml mleka i trzy łyżki śmietanki 30% dodałem do niego suszu i podgrzałem go kilkukrotnie tak aby nie zagotować a następnie odstawiłem na noc, rano ponownie podgrzałem i przecedziłem przez sito w celu oddzielenia suszu od mleka, na koniec gotowe mleko wlałem do butelki.

To wszystko co zrobiłem aby móc cieszyć się tym wspaniałym napojem.

Polecam przygotować sobie taki napój jak i zbierać suszu po waporyzacji, ponieważ zostaje w nim około od 20 do 50% kannabinoidów w zależności od tego jakiego używamy waporyzatora.

A to nie jedyny sposób wykorzystania suszu ABV. Wkrótce kolejne #konopiacbd5minutwiedzy

Miłego weekend klubowicze

#konopiacbd5minutwiedzy #c-d #wykopjointclub #waporyzacja #konopie #gotujzwykopem
KonopiaCBD - Przyrządziłem sobie na dzisiejszy dzień makumbę, a jako że nie bardzo lu...

źródło: comment_rVBQh9RWiD6Qo3ggWY05NbjAzzLclW2g.jpg

Pobierz
  • 24
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@psi-nos: bo to złoty biznes w naszym kraju a klientela to naiwne dzieciaki. Chyba nie myślisz że robią to dla chorych pacjentów? Z resztą bez THC to C-D ma niewiele sensu co potwierdzają badania.
  • Odpowiedz
@Dutch-Therapy: Bzdura. Badania mówią o właściwościach przeciwlękowych dla dawek 500 - 600 mg. Susz ma zazwyczaj 5% C-D. Matematykę zostawiam Tobie. Jakiś mocny olejek może będzie konkurował z melisą czy walerianą, ale fazy po tym nie ma.
  • Odpowiedz
@dildo-vaggins:

makumba C-D ale to c-----o brzmi xddd przecież to nie ma żadnych efektów


Chcesz powiedzieć że C-D jak i inne kannabinoidy nie dają żądnych efektów, korzyści dla naszego organizmu i tym samym zaprzeczyć licznym badanią naukowym które mówią całkiem co innego? proszę odnieś się do kilku z wielu badań naukowych potwierdzających działanie i skuteczność kanabinoidów i samego C-D które Ci podlinkuje, liczę że również podeprzesz Swoją wypowiedz badaniami naukowymi a jeżeli tego nie zrobisz to następnym razem gdy nie masz nic do powiedzenia po prostu sie nie
  • Odpowiedz
@Dutch-Therapy:
01G Suszu z którego Jest ABV miał 0,4mg THC przed waporyzowaniem po waporyzowaniu została około 50% czyli 0,2mg

0,2mg*20g=4mg


Wychodzi na to że jest poniżej granicy o której Mówisz i nie wystarcza do tego aby się odurzyć.
  • Odpowiedz
@Dutch-Therapy: Powiedziałeś że 5mg jeżeli nie jesteś regularnym użytkownikiem konopi indyjskiej teraz gdy napisałem że w moim napoju jest 4mg mówisz że 4mg daja efekt odurzenia robisz się mało to wiarygodny.
  • Odpowiedz