Wpis z mikrobloga

Mirki mogę kupic ładne Volvo C30 2011, diesel 1.6 115 koni. Przebieg 65 tys, pierwszy właściciel, serwisowany w ASO. Opinie, uwagi? Zwrócić na coś uwagę przy zakupie? Cena 25 tysięcy, więc dla mnie okazja za taki przebieg. Samochód będzie używany jako drugi w rodzinie.

#motoryzacja #volvo
  • 13
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@gorylekto: jeździłem parę lat. Bardzo udany samochód i mega komfortowy, co mnie zaskoczyło. Silnik mial wielkiego muła na samym dole obrotów i dopiero jechał jak turbo dmuchnie - to akurat było dość dokuczajace jak chciales wyrwac spod świateł, ale może to tylko w moim egzemplarzu tak było.
@gorylekto:
Nie wiem czy jeszcze aktualne, ale spróbuje pomóc. Mam V50 2.0d, do pracy tez około 16 km w tym autostrada i odpukać żadnego problemu z dpf. Tylko 1.6d to mulasty silnik, chociaż mówię to patrząc po v50, jakby nie było c30 to zupełnie inna waga
@arealhumanbean: Bardzo spoko, fajnie jeździ po mieście, mało pali, w środku komfortowo. Mam problem z jeżdżeniem na jedynce ale to raczej problem każdego diesla. Jak się włączy turbinka to odlatuje. Do tego zaskakująco dobrze radzi sobie na autostradzie. Ogólnie polecam.