Wpis z mikrobloga

#wroclaw #nieruchomosci #parkowanie
Jakieś pomysły na sąsiadów / przyjezdnych parkujących na nie swoim, prywatnym miejscu parkingowym w garażu podziemnym? ( ͡° ͜ʖ ͡°) póki co, zostawiłem kartkę, ale ciśnienie mi skoczyło, bo nie po to kupuję miejsce, żeby ktoś, kto takowego nie ma, mógł sobie na nim parkować bo ma nowiutkiego Touarega ;) Niby auto nie robi różnicy, ale często takie rzeczy idą w parze... ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • 44
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ja się #!$%@? bardziej zastanawiam jak sobie ktoś może ot tako wjechać na zamknięte osiedle i wjechać na parking bez żadnego trzepanka.


@McDermott: u mnie przed wjazdem do garażu stoi czasem koleś i czeka aż ktoś nie otworzy bramy, by razem z nim wjechać na dużą halę. Jak ktoś ma czas, to nie ma żadnego problemu z wjazdem na zamknięty teren - bramy i szlabany nie zamykają zaraz za jednym
  • Odpowiedz
@Darth_Gohan karny #!$%@? zawsze działa: widziałem samochód na którym było że 20 naklejek, po kilka na szybie. Nie ma się co rozpisywać ale gość zasłużył i to bardzo, od długiego czasu.
Jego mina jak zdzierał te naklejki z szyb (ciężko schodzą bo się drą) a do okoła stało z 15 osób i miało niezłą bekę:) Ostatni raz tak zaparkował.
  • Odpowiedz