Wpis z mikrobloga

nie no dalej korzystam czasami jak chcę coś przesłuchać a na spotifaju nie ma xd
no ale spoti ma swoje zalety jak np to że mogę to zrobić natychmiastowo bez ściągania ogólnie co jest wygodne bardzo
i przede wszystkim często poleca bardzo fajną muzyczkę podobną do słuchanej i tę funkcjonalność ciężko czymkolwiek zastąpić
gdyby nie to pewnie bym się #!$%@?ł i zrezygnował przez te nazwy skrajnie debilne ehhhhhhhhhhhhhhhhhhh

@dinkum:
poleca bardzo fajną muzyczkę podobną do słuchanej i tę funkcjonalność ciężko czymkolwiek zastąpić


@Chodtok: czy to jest jakaś specjalna funkcja premium na RYM, czy co? Korzystaj z rekomendacji : P
Nie ma lepszej pary, niż RYM + Soulseek do tych celów, nie oszukuj się.
hmmm jakich rekomendacji
masz na myśli listy czy co
tzn ja generalnie nie mam konta tam założonego więc może istnieją jakieś funkcjonalności o których nie wiem xd

np w spoti jak mi jakiś kawałek wyjątkowo wpadnie w ucho to mg sb zrobić plejlistę z niego i wtedy proponuje też inne utwory do niej i często są zajebiste
albo samo odkryj w tym tygodniu też

@dinkum:
@Chodtok: wkleiłeś jakąś listę RYMową na mirko i myślałam, że masz tam konto. Jest tam kilka opcji rekomendacji, ale działają chyba najlepiej, gdy masz już dużo ocen na koncie. Są rekomendacje automatyczne, rekomendacje na podstawie 100 ostatnich ocen i opcja z której korzystam chyba najczęściej - sugestie do przesłuchania pod konkretnym nagraniem. Plus jest jeszcze możliwość wyszukiwania użytkowników z podobnym gustem muzycznym i to jest najciekawsze źródło świetnej muzyki dopiero ;)