Wpis z mikrobloga

Dlaczego moje auto nie widnieje na stronie CEPIK historiapojazdu.gov.pl, pomimo tego, że mam je od 2017 roku i jak wcześniej sprawdzałem to było normalnie z historią? Jak wypełniam dane w formularzu to pokazuje że nie znaleziono takiego pojazdu w bazie. Dziwne. Przypau? Czy diagnosta coś zdupił przy przeglądzie czy może mają burdel w tej bazie? #motoryzacja #kiciochpyta #prawo
  • 12
@kamok: a nie #!$%@?łeś nic z datą pierwszej rejestracji? A jak podasz stare dane sprzed zakupu (Vin idata się nie zmieniła ale nr rejestracyjny tak)to znajdujesz? Przyslij na priv te dane to zobaczę przez "inny interfejs" co wiemy i twoim samochodzie ;)
@cluer: właśnie już nawet próbowałem pod numerami rejestracyjnymi z którymi zakupiłem samochód. Nie działa dalej. Jestem na 100% pewny, że nic nie #!$%@?łem, tym bardziej że jakiś czas z ciekawości sprawdzałem to normalnie widniało w bazie. Zaraz odezwę się na priv
@kamok sprawdziłem też swój dyliżans - także zwraca informacje o braku pojazdu w systemie. Wiec to raczej problem z ich systemem.

A dodatkowo logujac się przez PZ dane pojazdu widzę. Więc w CEPiKu pojazd widnieje
@kamok: U mnie ok trzech miesięcy temu sprawdzałem to przebieg w 2017 i 2018 był rożny zgodnie z faktycznym dziś pobieram raport a tam w 2017 i 2018 przebieg identyczny... nie ogarniam..