Wpis z mikrobloga

@WszeborWlostowic: o gościu ale teraz nostalgłem xD
Co jak co to ale jednak moje pierwsze kroki z html'em miały miejsce dzięki temu serwisowi i to już w podstawówce. Pamiętam że nawet kilka osób było skłonnych zapłacić mi jakieś głupie 5zł za przerobienie ich profilu XD
Oczywiście szło tam poznać fajne (choć raczej głupie) laski( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@WszeborWlostowic: przykre wspomnienia wracaja. Za starych gimnazjalnych czasów kiedy byłem jeszcze przegrywem jak wykopki tutaj, jakies gowniarze zrobily mi na tym portalu fake konto gdzie cisneli ze mnie beke, pisali o mnie jakieś glupoty i wyzwiska :(
  • Odpowiedz
  • 8
Pamiętam jak chodziłem do gimbazy na początku lat 2000 i wszyscy siedzieli na tym epulsie, były tam kluby i był jakby fan klub naszej szkoły i forum, na którym trwały prawdziwe wojny, miłość, intrygi i zdrady xD
  • Odpowiedz
@NashBridges: nigdy nie wybaczę nowym właścicielom Grona tego, co #!$%@?. Z dnia na dzień wszystko usunęli xD


@WszeborWlostowic: Właśnie tego żałuję, sam byłem gówniakiem i szkoda mi nawet samych zdjęć jakie tam wrzuciłem i zawsze miałem "kiedyś je sobie zapiszę na dysku", nie mówiąc ile rozmów czy śmieszków na gronach klasowych ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz