Wpis z mikrobloga

Mireczki czytam o keto bo chcę zrzucić minimum 10kg, zastanawiam się nad dietą zbilansowaną a keto.
1.Czy keto jest dietą prostszą ? Nie lubię stać przy garach, ale z drugiej strony przemawiają za mnie parówki, kabanosy, kiełbasa czyli coś co można wszamać na szybko.
2. Czy keto jest dietą drogą ? Widzę ceny mąki migdałowej, babki jajowatej, oleju kokosowego czy innych tego typu produktów to widzę nie wychodzi to tanio. Ale znowu mięso typu karkówka, udka czy inne tłustsze mięsa są tańsze choćby od piersi. (wykluczam wołowinę gdyż nie lubię)
3. Mam problem z jelitami - wzdęcia, gazy, często zaparcia - czy keto mi w tym pomoże czy może jeszcze zaszkodzić ? Do lekarza idę za parę dni więc będę wiedział co mi dolega ale jestem ciekaw czy keto temu sprzyja czy wręcz w tym przypadku lepiej odpuścić ?

#keto
  • 21
@Daro_: jeśli brak cukru będzie bardzo doskwierał to mozna kupic stevię (ja osobiście jej nie lubie) lub erythritol który smakuje niemal tak jak cukier, ale u wielu osób może powodować biegunkę (my go uzywaliśmy do robienia batoników z mąki migdałowej i wiórków i masła orechowego które polewaliśmy czekoladą gorzka 93%)
Dla ns na keto najwiekszy problem stanowił brak pieczywa a te wynalazki z różnych przepisów na keto chleb czy bułki nam