Wpis z mikrobloga

@szumi_ameba:
Zachód ma problem ze sobą na serio- oni zawsze popadają w przesadę.
Z przechudzonych modelek z lat 90 przeszli w grube kaszaloty, z purytanizmu w rozwiązłość, z nieskrępowanego żadnymi świętościami humoru w skrajną politpoprawność, z wsadzania gejów do więzień do dawania im dzieci do adopcji.

Oczywiście radzę się nie przyzwyczajać do takich reklam bo wahadło zaraz wychyli się w drugą stronę.
@blogger: balet dla grubasów to tak, ale joga wątpie, wszystkie pozycje robi pewnie w 40% w maxie, to po co w ogóle zaczynać. a jak tak lubi sport to może lepiej byłoby na jakąś siłke zaczac chodzić xD kiedyś reklamowane były anorektyczki, teraz mega grubaski w stanie cukrzycowym, przedzawałowym i pewnie z odparzeniami skóry, tych fachowców od marketingu to powinni zamykac w pierdlu xD
@banjo: wg mnie chodzi o psychikę - kupi sobie gruba laska strój do ćwiczeń i głowa spokojna - nikt nie mówi że musi wykonywać jakiekolwiek ćwiczenia co nie? xD ale strój ma? ma! ( ͡° ͜ʖ ͡°)

w stanach procent grubych ludzi jest większy niż w Polsce - ale i to się zmienia skoro takie oferty pojawiają się w Polskich serwisach, chociaż może chodzi bardziej o samą
@Nosradamo: pewnie, nie obciaża tak stawów, ale według mnie lepiej ćwiczyc pillates. poza tym liczy sie podejście, to co wysłałeś to był nastawiony na rozwój, a Pani z fotki jestem pewna, że ćwiczy joge już kilka lat i nadal wygląda tak samo xD
@szumi_ameba: mnie zniechęca do zakupów jeżeli firma promuje w swoich reklamach/stronach www jakąkolwiek ideologie - nie ważne jaka by to była. Moim zdaniem każda marka winna być neutralna światopoglądowo. Niestety, wszystkie większe marki promują tą czy inną - przeważnie tęczową - ideologie, więc bycie wiernym swoim zasadom zmusiłoby mnie do korzystania wyłącznie z oferty Pepco i C&A ;-)
@andrzej-kura-73 wspierają pewne ideologię w związku z chęcią zwiększenia zysku. W Europie/USA popierają to co jest obecnie na czasie, natomiast w takich Chinach tego nie robią związku z ryzykiem utraty rynku patrz blizzard.