Wpis z mikrobloga

@ChadimusPrzegrywus

Wysyp 30-40 latków z bólami pleców


Czyli chcesz powiedzieć że mój ból pleców spowodowany przepuklinami w kręgosłupie których nabawiłem się jeżdżąc z taczka w odlewni żeliwa a później dobijając się na siłowni to od braku ruchu?
Aha XDDDDD
  • Odpowiedz
@Jendrasss_Subaru: Od złej postawy podczas pracy pewnie. I źle wyćwiczonych mięśni "core".
Praca fizyczna do tego nie jest dobrym treningiem bo zazwyczaj ma ograniczony zakres ruchów, a potrzebny jest balans. A co na siłowni robiłeś to ja nie wiem ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@ChadimusPrzegrywus

Tak jak piszesz więc stwierdzenie że to od braku ruchu jest trochę nie na miejscu ;). Zła postawa jak najbardziej teraz to wiem ale kiedy musisz robić wsady do pieca co jakiś czas a w międzyczasie ładować taczkę złomem tak żeby ważyła 200 kg i to wszystko na mrozie -15 stopni to można zapomnieć o odpowiedniej postawie ;).
Na siłowni tylko się doprawiłem bo uraz wymuszał na mnie jak widać
  • Odpowiedz
@Amestris: ja zasiadłem do porannej rutyny przy kawce, najpierw wchodzę na FB, widzę Korwina z kotkiem, no normalny poranek, następnie sprawdzam mirko a tu całe mirko zawalone #iran, #wojna no zbiorowa panika... A w tym czasie Janusz kotka ratował... Ja tutaj miałem większe "zdezo"
  • Odpowiedz