Wpis z mikrobloga

Ten moment kiedy przeżyłem dwie Pustynne Burze, wojnę w Jugosławii, atak na WTC, wojnę w Gruzji i zajęcie wschodniej Ukrainy i patrze jak wykopki srają w gacie bo Ryży wywołuje wojnę z Iranem (która wisiała w powietrzu od czasu Busha Jr.) tylko po to, żeby odwrócić uwagę od impeachmentu. To samo zrobił młody Bush jak zaczął tracić poparcie czym wygrał wybory (eskalacją w Iraku) i II kadencję. Piszcie te swoje kody 15k służbowy penis, nic sie nie wydarzy. Dolan po prostu odrobil lekcje z najnowszej historii USA.
#iran
  • 30
@StrongSilentType Tak, ryzykuje ogromny konflikt żeby odwrócic uwagę od impeachmentu, na który nie ma szans bez Senatu, w którym większość mają Republikanie.
Dolan ma na pewno swoje pokrętne powody, jestem pewien, że mocno w konflikt zaangażowani są Saudyjczycy - wielcy przyjaciele Dolana i zarazem najwięksi wrogowie Iranu.
@StrongSilentType: odwrócić uwagę od impeachmentu... żarty jednak mają jakieś granice, tutaj zdaje się mamy do czynienia z czystymi bzdurami. Troche gruba sprawa, to mógłby coś jeszcze dodać do tego krycia, przynajmniej z 5 spraw mógłby ukryć.
@Johnus: jest to z mojej strony oczywiście pewnego rodzaju przesada i troll ale prawda jest taka, ze powtarza się mechanizm z którym mieliśmy do czynienia w przypadku Busha Jr. w 2003 roku. Tracil mocno poparcie za swoje dzialania w kraju, wiec postanowił dokonczyc jazde swojego starego i wyciagnac Big Guns na Irak. Wtedy, przypominam, swiat tez osral sie na mietowo, niektóre #!$%@? nawet doszukiwaly sie w GWB Antychrysta. Co jednak najważniejsze
@StrongSilentType: Jak widzisz pomyliłeś się, nastąpiła wymiana działań eskalacyjnych i nie zdecydowano się na podjęcie wojny. Co będzie dalej zobaczymy, ale póki co zmierza to w dobrym kierunku.
Różnica jest taka, że Trump jest bardzo antywojenny, i jednocześnie nie jest mu po drodze z neoconami z partii republikańskiej - trzeba pamiętać, że jest to człowiek pragmatyczny ale i pamiętliwy (długotrwały całkowity brak poparcia z ich strony do jego działań wewnątrzkrajowych). Popracie