Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mirki pomocy! Powiedzcie mi, czy jako #rozowypasek przesadzam? Czy może hormony robią swoje? Mianowicie, od kilku miesięcy jestem z #niebieskipasek, nie mieszkamy ze sobą. On mieszka jakieś 20km ode mnie. Widujemy się "sporadycznie" 2-3 razy w tygodniu i to raczej wieczorami. Wiadomo jak to początki, wszystko fajnie... seks, wspólne wyjścia, niespodzianki (nie mówię tu o prezentach czy rzeczach materialnych) itp. Od jakiegoś czasu jednak dziwna sytuacja, niebieski nie ma parcia żeby się widywać wręcz to zawsze ja wychodzę z inicjatywą (zawsze niby się cieszy jak się widzimy), raczej przestaliśmy wychodzić, o niespodziankach mogę zapomnieć (chodzi o takie niespodzianki że mieliśmy się nie widzieć a On pojawia się przed moją pracą), seks niby jest ale nie tak jak wcześniej. Ostatnio naszła mnie taka ochota, więc pytam czy wpadnie do mnie na drugi dzień bo mam ochotę na niego a On do mnie na to, że już był seks w tym roku(huehue) i że od złej diety spadło mu libido i nie ma już takiej ochoty na seks. Oczywiście zostałam zapewniona, że wszystko ze mną wporządku i że go kręcę tak samo jak wcześniej. Jednak coś jest na rzeczy. Dziwnie mi z tym...

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: [Nie siedź w domu w ferie i w wakacje](https://st.pl/$xvynkdla)
  • 13
@AnonimoweMirkoWyznania: to typ, który już cię zdobył, nie musi się starać. to nie znaczy, że zdradza, tylko pierwszy etap to było bycie najlepszym, a teraz po co ma przyjeżdżać pod twoją prace i robić ci taka niespodziankę, skoro już ugruntowało się to, ze jesteście razem? xd
OP: @ZygoteNeverborn: 32 skończone. Nie znam się więc nie wiem jak to wygląda u Was.
@Thachi: rozmawiałam, powiedział że za dużo myślę a On ma dużo pracy, zmęczenie, stres - robią swoje.
@InterferonAlfa_STG: mamy jakieś wspólne plany na przyszłość. Na razie nic konkretnego ale czego można się spodziewać po kilku miesiącach związku.

Ten komentarz został dodany przez osobę dodającą wpis (OP)
Zaakceptował: Eugeniusz_Zua