Wpis z mikrobloga

#contentnadzis #codziennaafrica #totoafrica #dziendobry

Witam i o zdrowie pytam o tej jakże pięknej porze, to już 07:00:00, Wtorek, 07 stycznia 2020. Imieniny: Juliana, Lucjana, Rajmunda. Słońce podniesie się dziś o 08:05. Korzystajmy bo dziś poświeci przez 7 godzin i 33 minuty, w zenicie znajdzie się o 11:52 po czym zacznie opadać aż schowa się za horyzontem o 15:39. Ciemna noc zapadnie o 17:08, ale gwiazd można wypatrywać od 16:22.
micke - #contentnadzis #codziennaafrica #totoafrica #dziendobry

Witam i o zdrowie py...
  • 31
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 8
@micke: kurde Lucjan spoko imię dla dziecka.

Dzień dobry wszystkim, życzę smacznej kawusi lub herbatki (osobiście preferuję) i radości przez cały dzień.

Pochwalę się, że zostałem wczoraj wieczorem wybrany na świadka i teraz bardziej przejmuję się ślubem pana młodego niż on sam.
Pobierz p.....m - @micke: kurde Lucjan spoko imię dla dziecka.

Dzień dobry wszystkim, życzę ...
źródło: comment_58g2tzdBF2TH3KWHqCO5j0eXxdSnxcFF.gif
I'm back, back in the New York Groove!

Siemanko wszystkim po tym długim weekendzie, który był całkiem udany: skończona inwentura, jedno bardzo dobre chlanie, żadnych bójek, potężny kac! ( ͡° ͜ʖ ͡°) U mnie dzisiaj piękna pogoda, słoneczko świeci i w ogóle fajosko jakoś człowiekowi. Trzymajcie się tam i łapcie kawałek ode mnie, oczywiście Ace Frehley wjeżdża z moją ulubioną jego piosenką.
https://www.youtube.com/watch?v=LKdHy18rZcI
@micke: @Pjotsze: @TomTailor100: @Sikorka2017: @Dziesion: @piupiulaserem: @wynalazek_one: @Formbi: @bolorollo: @wieniu: @Misza97: @dablju1234: @wyinwidualizowany: @MalaGlupiaMiejscowosc01 @Kalmuk32 @algus @buczubuczu @unizony_czlonek
Hejoo, towarzystwo się rozleniwiło w kwestii wołania ( ͡° ͜ʖ ͡°) nie dziwię się, ale tak pusto z tymi dwoma powiadomieniami na krzyż xD Miałam sobie odpuścić wykop bo sesja w weekend ale to jednak silniejsze ode