Wpis z mikrobloga

@Hatespinner: napisałeś że nawet jeśli sie zdarzy to jest to cud kontynuując o poważnych rankingach, to w końcu są poważne czy nie? XD

A i nazywanie mnie trzeci raz gimbem jest merytoryczne w c--j xD Właśnie pokazujesz swoją mądrość płynącą wraz z wiekiem. Argumentum ad personam xD lata w kupie rozum w...
  • Odpowiedz
A i nazywanie mnie trzeci raz gimbem jest merytoryczne w c--j


@MrFisherman: Z tobą nie da się merytorycznie dyskutować, to już ustaliliśmy po tym jak produkujesz wciąż to g---o po tym, jak napisałem żebyś przestał jeżeli porównujesz Transporter do oryginalnych Bondów.
  • Odpowiedz
ale jeśli chodzi Ci o gatunek filmu to masz racje, oba są to filmy sensacyjne/akcji niezależnie od tego jak bardzo się zesrasz


@MrFisherman: No i dzieki, przynajmniej jasne że jesteś kinowym januszem, jarasz się plebejskim trashem i gitara.
  • Odpowiedz
płyty disco polo też całe przesłuchujesz żeby uznać że są c-----e


@MrFisherman: Nie dyskutuje o płytach disco polo, bo mam ten temat w dupie. Polecam taką taktykę, będziesz się mniej ośmieszać w życiu.
  • Odpowiedz
@Hatespinner: a ja polecam nie być takim zapatrzonym w siebie gogusiem. Może nie będzie Ci tak smutno w życiu.

Z tych Twoich wysrywów wynika, że powinni zrobić 2 kategorie filmów akcji "te które sie podobają Hatespinnerowi np. stare Bondy" i "te które się nie podobają hatespinnerowi np. Transporter". Zresztą uwziąłeś się na ten film jakby to był jedyny który widziałeś oprócz bondów.

NIEZALEŻNIE CO ODPISZESZ I JAK BARDZO SIĘ ZESRASZ
  • Odpowiedz
Z tych Twoich wysrywów wynika, że powinni zrobić 2 kategorie filmów akcji "te które sie podobają Hatespinnerowi np. stare Bondy" i "te które się nie podobają hatespinnerowi np. Transporter".


@MrFisherman: Oho, I znowu dwa takie same filmy. Już nawet nie ma przyjemności z jechania po tobie. 12 gniewnych ludzi to taki sam dramat, jak filmy Papryka Vegi, nie? Też jakiś dramat, coś tam kryminał. ( ͡° ͜ʖ ͡
  • Odpowiedz
@Hatespinner: napisałem przecież że jakość nie ma nic wspólnego z kategorią do jakiej należy film, od tego są oceny i recenzje, gatunek pozostaje gatunkiem.

Jesteś tak samo ludzikiem tworzacym mase dla której został stworzony film z Connerym jak ja dla filmu z Craigiem. Tak samo tamte filmy zarobiły na Tobie jak te na mnie. Niczym się nie różnisz, tylko własnym poczuciem wyższości.
MrFisherman - @Hatespinner: napisałem przecież że jakość nie ma nic wspólnego z kateg...

źródło: comment_NElPrubGxrQ6MlfoiV4Gozqd0PgfJOZw.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
Jesteś tak samo ludzikiem tworzacym mase dla której został stworzony film z Connerym jak ja dla filmu z Craigiem. Tak samo tamte filmy zarobiły na Tobie jak te na mnie.


@MrFisherman: Już rozdzieliles te filmy na dwie kategorie. XD Coś jeszcze próbujesz udowodnić?
  • Odpowiedz