Wpis z mikrobloga

@adam2a: Propaganda w Chinach praktycznie 24h nadaje w przestrzeni publicznej o wspaniałości i sukcesach Chińskiego programu kosmicznego, wojsku, technologii, nauce itd. Jestem przekonany, że 40-60 lat temu czyli kiedy na świecie podbijano kosmos (a Chiny stały po uszy w gównie) na zachodzie udzielono by identycznej odpowiedzi.
  • Odpowiedz
A tak serio to nic dziwnego chyba, że w Chinach nikt nie chce zostać vloggerem, youtuberem. Na zachodzie też nikt raczej nie chciał jakiś czas temu, dopiero youtube na to pozwolił z systemem monetyzacji i zasięgiem.

W Chinach youtube zakazany a kasę robią streamujące laski i ich menadżerowie (chociaż to relacja bardziej jak jakiś pimp i prostytutka)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@piter259: ludzie maja swoje cele maja swoje ideały, za to walcza i umierają. A ty chcesz tylko zreć. To sobie żryj i zyj dalej

@Jestem_robotem123: panie Mikke, ja ciężko pracuje i te dzieci też chcą pracować i nie tylko żrec
  • Odpowiedz
@piter259: dlatego youtuberzy i vlogerzy nie mają szacunku w społeczeństwie, bo po prostu do ich "zawodu" nie potrzeba jaj. A teraz spróbuj posadzić dupę na 100 metrowej bombie i polecieć bardzo wysoko i bardzo szybko ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Właśnie z tego powodu Nasa wysłała kiedyś w kosmos randomową nauczycielkę, żeby zyskać przychylność opinii publicznej do wydawania hajsu na loty i poniekąd zafascynować dzieci.
vargemp - @piter259: dlatego youtuberzy i vlogerzy nie mają szacunku w społeczeństwie...

źródło: comment_nLQOsb6pgv65SuMNLarB9kQZkGqMuQoq.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz