Wpis z mikrobloga

Jak już gdzieś tam pisałam, zaczęłam nową pracę w #korposwiat. Ludzie są raczej pozytywni i wyluzowani, jestem już zaproszona na jakieś tam spotkania integracyjne czy imprezy firmowe. Ogólnie nasłuchałam się już, że odbywa się tam srogie picie i nie mam nic przeciwko, tylko że ja nie piję alkoholu w ogóle... Ciekawa jestem, jak ludzie na to zareagują. Macie z tym jakieś doświadczenie?
#pracbaza #alkohol #abstynencja
  • 18
@BarkaMleczna bycie z pijanym dla mnie jest po prostu męczące. Te pieprzenie jak ja Cię lubię itp, uwieszanie się, oblewanie, zapach, no i większość myśli, że są królami parkietu i mają głos Podsiadło( ͡º ͜ʖ͡º)
@BarkaMleczna: Nie pijesz to się nie bawisz, a każde takie tłumaczenie się to właśnie wywyższanie się. Nie atakuje cię, bo mam to w dupie, tylko pisze jak postrzega się podobne tobie osoby w korpo
@BarkaMleczna: luzuj, tez nie pije ale na imprezy chodzę. wszyscy juz przyzwyczajeni do tego ze jestem jedyny trzeźwy. A i nikt nie robi wyrzutow ze kulturalnie sie zawijam jak reszta zaczyna byc juz lekko zbyt mocno pijana:) kwestia ludzi. u mnie wszyscy przyjeli to do wiadomosci i akceptują i nie traktuja jak dziwoląga.