Wpis z mikrobloga

Cześć!
Jestem tu nowy i trochę wam tutaj pomarudzę i ponarzekam. Otóż ostatecznie to się wkurzyłem. W 2020 będę chadem, albo chociaż podbiję swoją punktację .
Aktualnie według photofeelera jestem między 4, a 6 na 10. Dla mnie to beznadzieja, zdecydowanie widzę, że przekłada się to na moje kontakty z płcią damską. Totalny brak zainteresowania.
Wiem, że mam wady, ale kurde widziałem większych oblechów z super laskami, a nawet bogaci nie są, to nie wiem co ze mną nie tak.
Chodzę regularnie na siłkę, biegam. Jestem wysoki (195cm), ważę 92kg i to przy otłuszczeniu 12% więc widać u mnie zarysy mięśni i kraty na brzuchu. Ubieram się raczej modnie bo przeglądam sobie jakieś lookbooki i do tego dobieram sobie outfity.

Jeżeli uda mi się nawiązać jakiś kontakt (w sensie rozmowa) to wszyscy są zachwyceni jaki to jestem inteligentny, z poczuciem humoru i wygadany.

Tylko #!$%@? tu jest problem, że jest jakaś bariera, która nie pozwala mi na nawiązanie tego kontaktu.

Na tinderze - zero matchy. Totalnie nic. Po miesiącu usunąłem konto, założyłem drugie i to samo.
Badoo - ? jak wpadnie jakieś polubienie to albo jest kasowane, albo nie odpowiada nikt.
Na insta jak jakieś laski mnie followują i ja je też to znowu na DM nie odpowiadają i tak moje wysrywy leżą i się kiszą, a drugi raz nie zagaduję bo mam w dupie takie lampucery co nie potrafią odpisać. Żeby nie było, piszę czasami do odpowiedzi na relację czy coś, nie jestem spermiage by słodzić i pierdzieć im w pipkę jakie to są słodkie i urocze.

Mam cel jeden - zagadać do dobrej dupy, umówić się na wyjście i przeruchać. Wejść w relacje FWB i łowić dalej. Chcę się wyszaleć. Tylko #!$%@? nie wiem jak, bo nie mogę z żadną nawiązać kontaktu.

Mam 33 lata, ile można na roksy chodzić. Z nimi to też #!$%@? nie to samo co z normalną dupą. Ide napalony i przez to szybko dochodzę, a recovery mam ponad godzinne więc słaby deal.

Niby w dużych miastach łatwiej, a jakoś tak #!$%@? w tej stolicy se nie radzę xD

#bedechadem - to mój tag #!$%@?, możecie obserwować.
#przegryw #wygryw #gorzkiezale #zalesie #tinder #instagram #podrywajzwykopem
  • 15
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@bede_chadem: Kurla jak e stolicy sobie nie radzisz? Tam jest najwięcej kobiet na faceta z całej Polski, 107 kobiet na 100 dziewczyn. Przez co odsetek spermiarzy mniejszy, kobiety tam podobno są jeszcze bardziej napalone i otwarte
@halfzware_na_ware: nie mam większych celów, żonę sobie znaleźć mogę zawsze. Na dziecko przyjdzie też czas. Pieniądze mam, mieszkanie mam, samochód mam. Podróżuję kiedy chcę i gdzie chcę. Większych potrzeb nie mam. Od nikogo nie jestem zależny.
@bede_chadem: Jak masz 0 par, to znaczy że jesteś 4, a nie 6. Zrób lepsze zdjęcia, jeżeli już osiągnąłeś szczyt to raczej daj sobie siana, bo na sam wzrost nie wyrwiesz.
@Aik-: na photofeelerze moje najlepsze zdjęcie z siłki (stare) ma 6,8 ocenę. Moje selfie, na którym uważam, że wyglądam dobrze ma ocenę 4,3. Inne zdjęcia jakieś randomowe mają po 5,X oceny.
@bede_chadem: poszukaj jak robić zdjęcia, pod jakim kątem, pozami itp. bo ja mam 7.1 i jakieś pary wpadają. Do tego daj jakiś dowcipny opis i coś o sobie + koniecznie wzrost, ale modelek to Ty raczej nie wyrwiesz.
@Aik-: #!$%@?, siano mam to se ryja przemodeluje i jakiegoś plastyka. Kości policzkowe + te na żuchwie i chyba podbije to trochę punktacje. Aż z ciekawości se fotoszopne gębę na tym najgorszym zdjęciu i zobaczymy czy oceny wyżej skoczą xD