Wpis z mikrobloga

5a

Karta postaci

Instrukcja gry

Discord graczy

Wątek do pytań (lub na discordzie)

mapka

*

-Co to jest? Siostro? Jak mam sobie poradzić z dziurą w głowie?
-Nie wiem, zaszpachluj, albo coś. Może wypełnij płatkami kukurydzianymi?
-A ty co masz?
-Kilka ran postrzałowych, łatwizna. A kolega nowy? - Straszna Agonia zwróciła się do Tańczącego z duchami.
-Ciężko ranny władca bestii. W moich stronach mówi się, że myśliwy i jego zwierzę to jedno, dlatego spróbuję połączyć ich organizmy, aby ich uratować.
Siostry Agonie spojrzały na siebie porozumiewawczo.
-Ok, my na dzisiaj fajrant. Następne godziny będą dla nich decydujące.
-Mi jeszcze zostało przyszyć uszy i ogon, i też już kończę.
Podczas pracy Tańczącego z Duchami rozpętała się wichura i wielka burza. Pech chciał, że w namiot medyków uderzył piorun. Po chwili wybiegł z niego podekscytowany medyk.
-TO ŻYJE! TOOOOOO ŻYYYYYYJEEEEEEEE!

@Knyazev uratowany
@Gregua uratowany
@Zeroskilla uratowany (uszy i ogon wilka nie dają żadnych dodatkowych bonusów)

Uratowani mają 1 siły i obecną turę muszą odpoczywać.

*

-Dej! Dej! Dej!
-100k wiadra plix
-Obstaw pojare! Ej!
-Kierowniku złoty!
Karły nadal nie otrzymały swojego przydziału narkotykowego w tej turze. Jerry jako samoświadomy karzeł może sam zdecydować o sobie co bierze, specjalna nalewka liczy się jako narkotyk. @TynkarzCzwartejSciany

*

-Budowa domu duchów gdzie siły szamanów i medyków będą wzmocnione i gdzie będą mogli współpracować podczas leczenia czy rozmowy z duchami. - powiedział cytryn perfekcyjną indiańszczyzną. Nikt nie sądził, że ten opierzony szczur potrafi się tak pięknie wysławiać.
-Doskonały pomysł Gadatliwy Rosomaku, namiot ducha powinien w środku zawierać magiczny totem przodków, który przyniosłeś. - powedział Lecący Orzeł.

*

-Fajne to działko! Zbyt ciężkie żeby je w łapach nosić, ale coś na to poradzimy!- powiedział Jerry. Wioska powoli zaczynała ufać karłom, nawet dopuszczano ich do rady osady. Jerry Pędziwoda zasymilował się jednak najlepiej, podobno był w stanie nadążyć z wiadrem za Sandałem.
-Wasz wóz jest naprawdę solidny. Zamontowanie na nim działa, to rzeczywiście dobry pomysł.

*

-Oooo paaanie, to ty na mnie spojrzałeś. - mamrotał nieprzytomny Elki.
-Co on mówi?
-Jego wolą jest zrobić bojową barkę.
-Jak to wywnioskowałaś, Agonio?
-Kobieca intuicja.
(OOC: Ponieważ zamontowanie Gatlinga na wozie zebrało więcej głosów, bojowa barka będzie zawierać jedynie #!$%@?ęwielkiluk)

*

-(...) zanim jej użyjemy przeciwko nim należy odkryć jak się tym posługiwać. Uważam że nasi najzdolniejsi strzelcy powinni się tym zająć, gdyż ich znajomość zwykłych ognistych kijów może się okazać nieoceniona. Przy okazji można też poćwiczyć obsługę naszego świętego #!$%@?ęWielkiegoŁuku™.
Waleczny Jastrząbiu Spadający na Swoich Wrógów Znienacka ( @Gdanio ), Groźne Złamanie ( @Tiger6000 ) wyznaczam was do tego zadania jako najzdolniejszych w naszych szeregach, lecz jeśli ktoś będzie chciał się przyłączyć to jak najbardziej pozwalam.
-Niech tak będzie.

*

Do dyspozycji wodza pozostaje: 18 strzelb, 13 rewolwerów, 7 koni, 15 dymanitów, 61 uncji złota, 2 barki, Gatling.

Podejmij decyzję co robi twoja postać plusując po jednej opcji z każdej kategorii: Postawa wobec niebezpieczeństwa, akcje przygotowawcze, akcje główne. Akcja indywidualna zajmuje akcję główną. Czas do
środy 08.01.20 23:59**.

#kilofyirewolwery
Pobierz Akumulat - 5a

Karta postaci

Instrukcja gry

Discord graczy

Wątek do pytań ...
źródło: comment_tma7z91m7iwVjY85TaLeExUvCquUtka0.jpg
  • 24
Waleczny Jastrząb Spadający na Swoich Wrogów Znienacka

To co Groźne Złamanie @Tiger6000 testujemy? Moim zdaniem to trzeba na spokojne. Z tej strony ma uchwyty i korbę. W takim razie to będą wyloty luf, przeniesiemy go na skraj obozu i wycelujemy w te góry żeby nikogo przypadkowo nie ranić. Do testów jeden celuje drugi kręci i się zmieniamy. Potem zdecydujemy co dalej.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 7
@Akumulat:

Siostra Bridgette Pancake

Siostra Bridgette po wesołej gospel-nocy w Louis Colony wróciła do wioski Indian. Po przekroczeniu granic wioski, wilkiem natychmiast zajęli się szamani, nie pozwolili oni jednak wejść Bridgette do swoich namiotów, mimo oferowanej im pomocy.

Następne kilka godzin spędziła na zewnątrz, modląc się o życie nie tylko psa, ale także jego właściciela, walczącego o życie w tym samym tipi. Dopiero pod wieczór, jeden z medyków, Tańczący z Duchami,
@akumulat
Zakręcony Rogal siedział w lesie. Wiedział, że życie dało mu drugą szansę i nie zamierzał jej zmarnować. Widziedział, zę najwięcej zawdzięcza @profesjonalna_skarpeta .
- Ach Straszna Agonio! Pozwól, że odwzdzięczę Ci się! Zdobędę tysiące skalpów, by wynagrodzić Ci to! Słyszałem, że jak tylko usłyszałaś, że jestem ranny, to rzuciłaś wszystko by mnie uratować, bez chwili zawachania! Niech Ci duchy to wynagrodzą +20 do sławy oraz dziećmi czerwonymi jak te nowe wywary
Pobierz Gregua - @akumulat
Zakręcony Rogal siedział w lesie. Wiedział, że życie dało mu drug...
źródło: comment_bGREXt6VG6L789KmEAqnHjRGSifkxVg5.jpg