Wpis z mikrobloga

5a

Karta postaci

Instrukcja gry

Discord graczy

Wątek do pytań (lub na discordzie)

mapka

*

-Co to jest? Siostro? Jak mam sobie poradzić z dziurą w głowie?
-Nie wiem, zaszpachluj, albo coś. Może wypełnij płatkami kukurydzianymi?
-A ty co masz?
-Kilka ran postrzałowych, łatwizna. A kolega nowy? - Straszna Agonia zwróciła się do Tańczącego z duchami.
-Ciężko ranny władca bestii. W moich stronach mówi się, że myśliwy i jego zwierzę to jedno, dlatego spróbuję połączyć ich organizmy, aby ich uratować.
Siostry Agonie spojrzały na siebie porozumiewawczo.
-Ok, my na dzisiaj fajrant. Następne godziny będą dla nich decydujące.
-Mi jeszcze zostało przyszyć uszy i ogon, i też już kończę.
Podczas pracy Tańczącego z Duchami rozpętała się wichura i wielka burza. Pech chciał, że w namiot medyków uderzył piorun. Po chwili wybiegł z niego podekscytowany medyk.
-TO ŻYJE! TOOOOOO ŻYYYYYYJEEEEEEEE!

@Knyazev uratowany
@Gregua uratowany
@Zeroskilla uratowany (uszy i ogon wilka nie dają żadnych dodatkowych bonusów)

Uratowani mają 1 siły i obecną turę muszą odpoczywać.

*

-Dej! Dej! Dej!
-100k wiadra plix
-Obstaw pojare! Ej!
-Kierowniku złoty!
Karły nadal nie otrzymały swojego przydziału narkotykowego w tej turze. Jerry jako samoświadomy karzeł może sam zdecydować o sobie co bierze, specjalna nalewka liczy się jako narkotyk. @TynkarzCzwartejSciany

*

-Budowa domu duchów gdzie siły szamanów i medyków będą wzmocnione i gdzie będą mogli współpracować podczas leczenia czy rozmowy z duchami. - powiedział cytryn perfekcyjną indiańszczyzną. Nikt nie sądził, że ten opierzony szczur potrafi się tak pięknie wysławiać.
-Doskonały pomysł Gadatliwy Rosomaku, namiot ducha powinien w środku zawierać magiczny totem przodków, który przyniosłeś. - powedział Lecący Orzeł.

*

-Fajne to działko! Zbyt ciężkie żeby je w łapach nosić, ale coś na to poradzimy!- powiedział Jerry. Wioska powoli zaczynała ufać karłom, nawet dopuszczano ich do rady osady. Jerry Pędziwoda zasymilował się jednak najlepiej, podobno był w stanie nadążyć z wiadrem za Sandałem.
-Wasz wóz jest naprawdę solidny. Zamontowanie na nim działa, to rzeczywiście dobry pomysł.

*

-Oooo paaanie, to ty na mnie spojrzałeś. - mamrotał nieprzytomny Elki.
-Co on mówi?
-Jego wolą jest zrobić bojową barkę.
-Jak to wywnioskowałaś, Agonio?
-Kobieca intuicja.
(OOC: Ponieważ zamontowanie Gatlinga na wozie zebrało więcej głosów, bojowa barka będzie zawierać jedynie #!$%@?ęwielkiluk)

*

-(...) zanim jej użyjemy przeciwko nim należy odkryć jak się tym posługiwać. Uważam że nasi najzdolniejsi strzelcy powinni się tym zająć, gdyż ich znajomość zwykłych ognistych kijów może się okazać nieoceniona. Przy okazji można też poćwiczyć obsługę naszego świętego #!$%@?ęWielkiegoŁuku™.
Waleczny Jastrząbiu Spadający na Swoich Wrógów Znienacka ( @Gdanio ), Groźne Złamanie ( @Tiger6000 ) wyznaczam was do tego zadania jako najzdolniejszych w naszych szeregach, lecz jeśli ktoś będzie chciał się przyłączyć to jak najbardziej pozwalam.
-Niech tak będzie.

*

Do dyspozycji wodza pozostaje: 18 strzelb, 13 rewolwerów, 7 koni, 15 dymanitów, 61 uncji złota, 2 barki, Gatling.

Podejmij decyzję co robi twoja postać plusując po jednej opcji z każdej kategorii: Postawa wobec niebezpieczeństwa, akcje przygotowawcze, akcje główne. Akcja indywidualna zajmuje akcję główną. Czas do
środy 08.01.20 23:59**.

#kilofyirewolwery
Pobierz Akumulat - 5a

Karta postaci

Instrukcja gry

Discord graczy

Wątek do pytań ...
źródło: comment_tma7z91m7iwVjY85TaLeExUvCquUtka0.jpg
  • 24
Wilczarz

- Myślę, że mogę cię już wypisać do tipi - zakończył oględziny Tańczący z duchami - Aha i pamiętaj Wilczarz! Od teraz tylko zdrowy tryb życia! Zdrowe jedzenie, płatki z mlekiem i regeneracja ciała! Żadnych narkotyków!
- Jasne bracie, obiecuje - wymamrotał Wilczarz i wyszedł z namiotu medyka.

-------

Sześć godzin później był naćpany jak świnia. Zanosząc się szalonym śmiechem wypadł z namiotu Sandała i zataczając się upadł na trawę. Kręciło
Ognista Woda

Wszyscy czekali, aż barka wpłynie w wyznaczone miejsce i będą mogli zaatakować białych, aby zdobyć tajna zawartość Gatlinga.
Ognista Woda odliczał po cichu i przygotował swoją strzelbę.

3..

2..

1..

Jazda! Śmierć Białasom! Wo wo wo wo wo wo wo

Wychylił się

*HeadShot*

Ciemność

——————————————————————————————————————————————————

Ognista woda zerwał się z futer, złapał jakiś kijek i wyskoczył z Tipi krzycząc:

Jazda! Śmierć Białasom ! Wo wo wo wo wo wo

Wskoczył
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
Jerry Pędziwoda
_fiu fiu fiu_ Nie sądziłem że się na to zgodzą. Dobra nasza, Panowie. Czymś takim jeszcze się nie bawiliśmy, a teraz będziemy to mieli na wozie Tommiego. No co czekacie? Pomóżcie mi je tam wciągać, a potem powygłupiajmy się na strzelnicy!
Z Was też schodzi faza? Skąd się w ogóle wzięły te wszystkie niedźwiedzie, zawsze ich tyle było? Skąd mają te śmieszne czapki? I kim jest ten mały
Spizgany Renifer

Siedział całymi dniami w namiocie obierając, ciachając, susząc grzyby, by tylko uzbierać jak największy asortyment. Te śmieszne krasnale stają się coraz bardziej bezczelne i domagają wciąż więcej towaru. Oby tylko nie zaczęły podbierać towaru, bo wtedy będziemy straceni. No przynajmniej on i Sandał, bo co wtedy mieliby robić? Iść na wojnę? Śmieszne. Miś Misiek leżał w kącie namiotu, Diobak Bob wtulony w Miśka chyba miał zły sen. Albo złapała go