Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Cykl życia hipergamicznej polki.

Ja, koło 30, #programista15k, 180 > wzrost > 170, twarz ok(bez szału)

Napisała do mnie kobieta w podobnym wieku z dzieckiem(bez zdjęcia). Jestem w szoku jak zmienia się ich podejście do życia jak przekroczą 30 i jak zmienia się balans "mocy" na rynku matrymonialnym. Ciekawe jakie byłoby jej podejście w wieku 25 lat, bez dziecka.

Witaj, masz ochotę porozmawiać?
21:04
słucham Panią
21:10
o czym chciała Pani porozmawiać
21:12
A czy możemy używać innej formy? Mam na imię UCIĘTE.
21:15
ok, o czym chciałaś porozmawiać?
21:16
Ogólnie, jestem tutaj, aby być może nawiązać jakąś ciekawą znajomość. Niestety nie jest to najlepsze miejsce do tego, dlatego w profilu nie umieściłam zdjęć. Rozwijam swoją firmę, przez co mam bardzo mało czasu na spotkania ze znajomymi. A czy Ty jesteś tutaj z jakiegoś konkretnego powodu?
21:19
tak, szukam sobie dziewczyn, które mnie interesują a jak znajdę kobietę, która mi się spodoba i uznam, że jest tego warta to zamienię to w trwałą relację.
nie wiem czy moja wiadomość doszła, dostałem jakieś powiadomienie o błędzie. Czemu pytasz?
21:25
Okej, mam podobne podejście. Kiedy pracuję przy komputerze, mam otwarte okienko, żeby po prostu porozmawiać. I w sumie spodziewałam się, że ludzie tutaj potrafią lepiej się komunikować... Dlatego nie uznałam jeszcze, że warto byłoby z kimś tutaj lepiej się poznać.
21:27
Natomiast pytam, żeby po prostu dowiedzieć się, jakie masz zamiary. Kobiety dostają tutaj masę propozycji, których w realu nikt by nie składał.
21:30
zamiary? hm
21:30
yhm
21:30
to żadna tajemnica, mogę Ci powiedzieć
21:31
O ile nie szukasz tych dziewczyn dla chwilowej rozrywki, to możemy kontynuować rozmowę. Aczkolwiek zaczęła się bardzo oficjalnie :)
21:32
Chcę poznać młodą dziewczynę, która nie ma za sobą przeszłości. Bez dzieci, bez kredytów, bez 30(i więcej) partnerów seksualnych na swoim koncie. Zdrową psychicznie, nie roszczeniową, zdrową fizycznie, żeby nie była otyła, najlepiej żeby jakoś się prezentowała żeby przynajmniej obudzić we mnie męskie instynkty.
21:33
Bardzo chętnie bym ją poznał bliżej i rozpocząt dłuższą relację.
21:33
To rzeczywiście bardzo przemyślane zamiary.
21:34
W zasadzie ja mam do zaoferowania wszystko czego od niej oczekuje + dobrze sobie radzę jak na Polskę bo jestem w top 10% zarabiających Polaków.
21:34
więc myślę, że nie oczekuję zbyt dużo.
21:34
tych najwięcej zarabiających nie ma w top :)
21:34
słucham ?
21:35
nie zrozumiałem
21:35
Nieważne, chodziło mi o to, że najbogatsi Polacy się nie ujawniają w rankingach. Pieniądz lubi ciszę.
21:36
Nieważne, bo nie zależy mi na pieniądzach, radzę sobie sama.
21:36
Znaczy oni są liczeni w danych statystycznych ale nie ma ich oficjalnych informacji.
21:36
W sensi ich zarobki są brane pod uwagę do statystyk ponieważ płacą podatki.
21:37
Być może, tego nie wiem. Sprawy podatkowe również są skomplikowane, zostawmy to, nie jest istotne
21:37
Niestety - mam 1,5 roczną córeczkę, więc nie będziesz zainteresowany :)
-Tu odpisałem, że nie interesują mnie kobiety z dziećmi ale urwało mi się-
Ja właśnie wolałabym faceta, z którym mogłabym ciekawie porozmawiać. Ty potrzebujesz mieć przy sobie perfekcję z zewnątrz, choć mówisz, że jest inaczej :)
21:58
perfekcję ?
21:59
Powiedziałem, że
21:59
może wyglądać średnio
21:59
byle żebym czuł do niej jakieś męskie odruchy
21:59
To ja jestem perfekcją ?
21:59
Bo jestem szczupły, nie mam długów, jestem wykształcony
21:59
nie mam "przeszłości"
22:00
zdrowy
22:00
ja oczekuję tylko tego samego co oferuję a nawet mniej
22:00
to jest nierozsądne ?
22:00
kwestia tego, czego potrzebujesz do takich "odruchów"
22:00
normalna szczupła dziewczyna
22:00
niczego więcej nie potrzebuję
22:00
żeby nie wyglądała jak zdeformowany kwazimodo
22:01
Ok, a kto Ci powiedział, że jestem zdefermowanym kwazimodo? Bo mam dziecko? :)
22:02
Możesz być nawet 10/10 jak dla mnie ale po prostu cudze dzieci są dla mnie nie do zaakceptowania
22:03
nie będę jakimś cuckiem :D
22:03
To smutny z Ciebie człowiek, dużo teraz takich...

Na koniec zasugerowałem jej żeby wróciła do ojca swojego dziecka. Bo czuję się dziwnie, że pisze do mnie kobieta z 1.5 roczną dziewczynką...

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: [Wyjazdy studenckie](https://st.pl/$xvynkdla)
AnonimoweMirkoWyznania - #anonimowemirkowyznania 
Cykl życia hipergamicznej polki.

...

źródło: comment_2RQZZafp554LH4FajZ0oXH2uq4FxgLFf.jpg

Pobierz
  • 156
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: wiesz że żeby odłożyć milion złotych musiałbyś nic nie wydawać przez 6 lat? Niektórzy przedsiębiorcy to w rok czasu załatwiają i to mali przedsiębiorcy. Dziwne masz podejście bo czujesz się jak Kulczyk a hydraulik na zachodzie przebija twoje zarobki
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania:

Jestem w szoku jak zmienia się ich podejście do życia jak przekroczą 30 i jak zmienia się balans "mocy" na rynku matrymonialnym. Ciekawe jakie byłoby jej podejście w wieku 25 lat, bez dziecka.


Póki nie zmienisz nastawienia daruj sobie szukanie. Traktujesz ludzi jak towar w sklepie a siebie jak walutę.
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: nieźle wam brak seksu i sperma bije na ten pusty łeb. W niezłej rzeczywistości żyjecie miernoty.

Ale fajnie. Kilka lat samotności z takim myśleniem i wychustacie się jeszcze przed 40. Dając miejsce normalnym ludziom bez chorób psychicznych.
  • Odpowiedz
  • 20
Na moje to jestes zwyczajnie #!$%@?. Nigdy nie mialem problemów z kobietami, ale na jej miejscu sam bym #!$%@? jakby mi ktoras odpisala na Pan. Mozesz i 100 milionów zarabiac ale gbura z siebie nie #!$%@?
  • Odpowiedz
21:34

tych najwięcej zarabiających nie ma w top :)


Zaorala smiecia bardzo ladnie. Also slaba pasta, nastepnym razem uzyj jakiegos generatora a nie notatnika.
  • Odpowiedz
@Jestembogaty: Bzdura. Osoby, które sporo zarabiają (zwłasza w IT) są na wykopie pozytywnie postrzegane,
Pod warunkiem, że zachowują się jak zdrowe społecznie jednoski, a nie jak OP.
  • Odpowiedz