Wpis z mikrobloga

@MrPickles: Myślę że poza gimbolami, którzy liczą na nieczynne szkoły i #!$%@? w TV nikomu przez myśl nie przechodzi żeby się specjalnie cieszyć. Sam trochę śledzę temat ale jeszcze radości nie widziałem, co najwyżej memy które akurat zwykle są zabawne, bo zestawienie życia współczesnego młodego pokolenia z realiami wojny faktycznie jest groteskowe, i swoją drogą bardzo dobrze.
  • Odpowiedz
Nie będę cytować i wrzucać konkretnych wpisów - poświęć 20-30 minut na przeglądanie tagu a Twoja #czarnolisto znacząco wzbogaci się o nowych członków


@MrPickles: jak w życiu: głupich wielu nie jest, ale są najgłośniejsi
  • Odpowiedz
@MrPickles: to czy ktoś się cieszy czy nie i tak nie ma żadnego znaczenia. Cieszenie się na wykopie nie ma żadnego wpływu na to co się stanie. A bycie poważnym i płacz nie spowoduje że jednak rozejdzie się to wszystko.
  • Odpowiedz
  • 0
@MrPickles Serio ktoś się cieszy? Ja wiem że jest tu dużo przegrywow mizogonow obrazajacych kobiety bez powodu i używają wszędzie słowa Polka (inny zapis). DO tego podniecają się patostrimam i inna patolą. Jednak ciężko mi uwierzyć, że ktoś się może cieszyć z tego.
  • Odpowiedz
@MrPickles:

Te dzbany cieszące się z wojny po prostu albo nie wiedzą, że w razie konfliktu wywloką ich z piwnicy i każą zdychać na ukraińskim froncie...

Albo


( )
  • Odpowiedz