Wpis z mikrobloga

Pieskowe Mirki i Mirabelki,
Szukamy z różową suczki #amstaff w okolicach #warszawa - ktoś coś wie o jakiś szczeniakach?
Dodatkowe pytanie - czy są na sali posiadacze amerykańskiego pitbullteriera? Bo w internetach psy są opisywane jako bardzo podobne a chętnie bym się dowiedział jak u nich z charakterem itd.
#psy #ogloszeniadrobne
  • 18
@Crock92: podobieństwo pomiędzy AST a APBT jest takie, że oba są TTB i właściwie na tym się kończy.
Ast zazwyczaj bardziej idzie w molosa, pit w terriera.
Gameness prawdziwego pita to coś, co wymaga sporej pracy w okiełznaniu, więc jeżeli jesteście mega stanowczy i konsekwentni, ale też macie możliwości wykorzystania potencjału pita i jesteście nastawieni na robienie tego to ok. Tylko to trzeba wiedzieć na 100%, bo pitbull o nierozładowanej energii
@matra: Dzięki za odpowiedź! Takiej własnie potrzebowałem :)
Ogólnie sam jestem aktywną osobą i mam świadomość że asmtaffa też trzeba odpowiednio rozładować i nie mam z tym problemu, ale skoro APBT jest jeszcze bardziej aktywny to zostanę przy AST.
@Crock92: poczytaj sobie o gameness pitbulla, popatrz na filmiki jak bardzo zacięte potrafią być te cholery i sam oceń. Ja np pita bym za cholerę nie chciała, bo moja aktywność i przede wszystkim możliwości sportowe, mają swoje ograniczenia, dlatego wybrałam SBT - to takie coś pomiędzy AST a APBT, a do tego najbardziej kompaktowe i ekonomiczne ( ͡ ͜ʖ ͡)
@Sefton: przykro mi cumplu, nic nie poradzę ¯_(ツ)_/¯ a zasady cytowania znam, niemniej zostałam wywołana dzięki niemu, więc w czym masz problem? ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@matra: Z wysokimi podatkami, z chamstwem, z psimi kupami na chodniku. Długo by wymieniać ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Sefton: znam ból. Specjalnie dla takich jak Ty, leciałam dziś do domu po drugi kupoworek, bo wypadła nam gratisowa kupa na spacerze pod balkonami, uszanuj to ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Sefton: wiem, ja też, ale piesku ma zepsutą łapsię, więc tylko sikupa i dziwnym trafem nawet po spodniach nie miałam poupychanych worków, ot życie ¯\_(ツ)_/¯