Wpis z mikrobloga

#contentnadzis #codziennaafrica #totoafrica #dziendobry

Powstań, Powstań do pracy się weź! Do pracy cię woła i miasto i wieś! Jest 07:00:03, Niedziela, 05 stycznia 2020. Imieniny: Hanny, Szymona, Edwarda. Słońce podniesie się dziś o 08:06. Korzystajmy bo dziś poświeci przez 7 godzin i 29 minut, w zenicie znajdzie się o 11:51 po czym zacznie opadać aż schowa się za horyzontem o 15:36. Ciemna noc zapadnie o 17:06, ale gwiazd można wypatrywać od 16:20.
  • 22
Dobry dzień, Nie wiem jak temperatura ale w domu ciepło i bez wiatru, a na zewnątrz no cóż, pogodnie() teściowa przywiozła koniak ukraiński, piwko garager i "chrusty", ziemniaczano - kukurydziane chrupki, krojone jak sticsy czy jakoś tak. O smaku kałamarnicy, pierwszy smak i zapach rozwielitka z rybą :D kolejny smak to mięso w galarecie z chrzanem, zapach i smak jak whyskas, ale po chwili czuć
@kukurydziany @Formbi @MalaGlupiaMiejscowosc01 @PaniczPokerowy @Stalowa_Figura @Rudalke @n1c3 @filipw1 @Pelit @jacobs0n @Daro82 @Feduk @micke @Wejszlo @TomTailor100 @Pjotsze @buczubuczu @Foka9643 @unizony_czlonek @Formbi @Sikorka2017 @wyinwidualizowany @FKSSM @PaniczPokerowy @Kalmuk32 @Tami @Pelit @zlotuwa @Dziesion @bolorollo @n1c3 Dzień dobry! Ja tylko na chwilę się przywitam i kima dalej. Miłego dzionka!

@Dziesion ja lubię takie wynalazki i często testuje jeżeli mam okazję ( )
@kukurydziany @Formbi @MalaGlupiaMiejscowosc01 @PaniczPokerowy @Stalowa_Figura @Rudalke @n1c3 @filipw1 @Pelit @jacobs0n @Daro82 @Feduk @micke @Wejszlo @TomTailor100 @Pjotsze @buczubuczu @Foka9643 @unizony_czlonek @Formbi @Sikorka2017 @wyinwidualizowany @FKSSM @PaniczPokerowy @Kalmuk32 @Tami @Pelit @zlotuwa @Dziesion @bolorollo @slabehaslo @algus @wynalazek_one:

Halo w Nowym Roku, trosze w jaskini się zamknelam bo ostatnie dni były #!$%@? i w sumie idealnie podsumowałyq 2019.
No ale to już przeszłość, czas podnieść do góry nos i gardę... I walczyć :)

Niedziela słoneczna, po
@Sikorka2017 @kukurydziany @Formbi @MalaGlupiaMiejscowosc01 @PaniczPokerowy @Stalowa_Figura @Rudalke @n1c3 @filipw1 @Pelit @jacobs0n @Daro82 @Feduk @micke @Wejszlo @TomTailor100 @Pjotsze @buczubuczu @Foka9643 @Formbi @Sikorka2017 @wyinwidualizowany @FKSSM @PaniczPokerowy @Kalmuk32 @Tami @Pelit @zlotuwa @Dziesion @bolorollo @slabehaslo @algus @wynalazek_one:

@Dziesion te smaki w jakiś tajemniczy sposób mnie kuszą :)

Witajcie przy Niedzieli. Dziś zapowiada się niezwykle leniwy i pogodny dzień w Poznaniu. Netflix będzie odpalon, może coś polecicie? Ode mnie na dobry początek dnia The Runaways
https://youtu.be/q9dvwVMsGn8
@micke: @Pjotsze: @wynalazek_one: @Sikorka2017: @piupiulaserem: @n1c3: @Dziesion: @buczubuczu @TomTailor100 @wyinwidualizowany @unizony_czlonek @Kalmuk32 @MalaGlupiaMiejscowosc01 @aplered @Peter_Mountain @bolorollo @Feduk @Formbi @Lelndianer @rajjj @Daro82: @krzysztof-bilinski: @Slamowir: i reszta ()

Ahoj kochani! Piękny dzień się zapowiada, słoneczko świeci, na dworze zimno, nic tylko się uczyć ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡
@micke: @Pjotsze: @wynalazek_one: @Sikorka2017: @piupiulaserem: @n1c3: @Dziesion: @buczubuczu @TomTailor100 @wyinwidualizowany @unizony_czlonek @Kalmuk32 @MalaGlupiaMiejscowosc01 @aplered @Peter_Mountain @bolorollo @Feduk @Formbi @Lelndianer @rajjj @Daro82: @krzysztof-bilinski: @Slamowir

Dobry dzień wszystkim. Po wczorajszym deszczowym dniu dzisiaj jest tak słonecznie, że aż miło :D
Mi zazwyczaj te wynalazki smakowe nie smakują ( ͡° ʖ̯ ͡°)

@Sikorka2017: będzie git Mirabelko ( ͡° ͜ʖ