Wpis z mikrobloga

@SarahC: akurat @Pavulenko ma racje - im wiecej czlowiek ma tym wiecej zaczyna mu sie wydawac i zaczyna stwarzac sobie nieistniejace problemy. Czytalem o przypadku kobiety, która przez cale zycie cierpiala na depresje oprocz pewnego momentu - podczas WW2 kiedy byla w obozie pracy - wtedy jej problem z depresja zniknal
  • Odpowiedz
@darkbs01: Widać, że nie miałeś podręcznika do psychologii w ręce. Cóż ja mogę z tym zrobić? kup sobie, pożycz, ściągnij w pdf'ie, skseruj, cokolwiek.

Studia Kraków Kierunek Psychologia - 6 uczelni

darkbs01 22 min.
  • Odpowiedz
@SarahC: kurna, typowa gadka kogos kto gowno wie - wez ksiazke, doczytaj. Nie, mam wywalone na takie #!$%@? jak psychiatria czy psychologia bo to jest szarlataneria na rowni z tarotem i wrozbiarstwem. Skoro podejmujesz sie pisania postow to odpowiadaj a nie odsylaj do czytania ksiazek. A jak nie to daj na czarno od razu bo ktos sie smial nie zgodzic
  • Odpowiedz
@darkbs01: Gościu weź już się nie pogrążaj. Wiem, że masz wywalone. Możesz mieć wywalone i ja ci tego nie mogę zabronić ale twoja niewiedza porównująca 5 lat studiów do wróżbiarstwa po prostu xurwad()
  • Odpowiedz
@SarahC: to ty sie pograzasz. Zamiast wytlumaczyc to piszesz tylko "wez poczytaj". Skoro odpowiadasz to odpowiadaj z sensem. Ty myslisz ze pozjadalas wszystkie rozumy bo jestes na jakis gownostudiach (nie powiesz mi ze kierunek " psychologia" jest jakos szczegolnie trudny). Jak cie cos boli to daj mnie na czarno
  • Odpowiedz