Wpis z mikrobloga

@mickey_donovan: wy to naprawde jebnięci jesteście wszyscy xD
Jeszcze potrafie zrozumieć śmieci które leża dniami, ale co wam przeszkadzają inne rzeczy na korytarzu. Jakby rower stał to też planowalibyście przecinać mu opony?
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@mickey_donovan: Też mam takich cudaków (w każdym przypadku "przyjezdni" z jakichś wiosek). Przypadkiem mam dostęp do kilku zabezpieczeń sklepowych (nie, nie kradzione) i chyba pora je zapiąć. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
ale co wam przeszkadzają inne rzeczy na korytarzu


@uzbek23: Przepisy P.Pożarowe, w razie pożaru droga ewakuacyjna nie może być zagracona. Klamoty i śmieci trzymaj u siebie w mieszkaniu, nie na zewnątrz części wspólnej.
  • Odpowiedz
@Camis: Jaaaasne, bo wszyscy mirkowie mają pierwszą myśl to przepisy pożarowe xD To taka mądra wymówka, podparta prawem, a tak naprawde?
Ciasno nie jest, nie śmierdzi (z prania oczywiście xD)
  • Odpowiedz
@uzbek23: @sirupussimplex: @uzbek23: nie #!$%@? nie nie i jeszcze raz nie. To korytarz a nie jego mieszkanie wspólne, śmieci śmierdzące buty i nie raz niedoprane znoszone cottonworldy to nie są rzeczy na które mam ochotę patrzeć i ich wąchać, masz mieszkanie masz balkon nie wiem komórkę lokatorską. To trzymaj to tam. Skoro wam to nie przeszkadza to znaczy ze smak tak robicie/robilibyscie. Tfuuuuu na Was, budujcie sobie dom ja
  • Odpowiedz