Wpis z mikrobloga

#rozdajo
Niedawno pisałem o tym, że razem z moim zespołem wydaliśmy książkę o męskim stylu, którą w ramach akcji crowdfundingowej wsparło wielu wykopowiczów. Dziś w uznaniu tego zaangażowania zapraszam do wzięcia udziału w rozdajo w ramach którego możecie wygrać egzemplarz książki wraz z dedykacją!
Zasady są proste:

Zaplusuj albo skomentuj, a staniesz przed szansą otrzymania świeżutkiej, pięknie pachnącej i jeszcze lepiej prezentującej się pozycji książkowej, która pozwoli szybko wznieść twój styl na wyższy poziom.
Losowanie z użyciem #mirkorandom w niedzielę 5.01.2019 r. o godzinie 19:00



Jeśli zaś chcielibyście sobie ją nabyć tradycyjną metodą, to możecie to zrobić w oficjalnym sklepie:

https://sklep.dandycore.pl/pl/p/E-book-Meska-szafa-instrukcja-obslugi/14

Dzięki wielkie i do napisania!

#ubierajsiezuszatym #ubierajsiezwykopem #modameska #menswear #ksiazki #literatura
UszatyBloger - #rozdajo
Niedawno pisałem o tym, że razem z moim zespołem wydaliśmy k...

źródło: comment_xxbylPwDt7hK1x0orjVkSv1JnPNqhYvW.jpg

Pobierz
  • 103
  • Odpowiedz
@eisen: Nie, zupełnie nie garnitury i fraki. Jest trochę smart casualu, ale mocno skupiliśmy się też na tematach casualowych (np. związanych ze stylistyką militarną), jak i ulicznych (są joggery, białe kicksy, bomberki etc.). Z tematów lifestylowych, to jest trochę o pielęgnacji włosów i zarostu, a także dużo ciekawostek :)
  • Odpowiedz
@UszatyBloger: Cool wygląda, pomyślę nad zakupem. To żadne pieniądze, a może pozwoli uniknąć jakiegoś nietrafionego zakupu Tematy mody męskiej śledzę od lat i myślę, że nigdy nie przestanę, ale pewnie coś znajdę, czego nigdy się nie dotykałem. Pozdro od gościa lata w basic/fancy t-shirtach i kolorowych marynarkach codziennie po uczelni, zasuwa po osiedlu w oczojebnym czerwonym dresie.
Swoją drogą, tak o tych militarnych itd. piszecie, jest coś w książce, jak
  • Odpowiedz
@Blauxin: Dzięki za miłe słowa! Jest jeden długi artykuł o stylach, preppy też się pojawia, wiele zestawów z kapsułowej garderoby także jest w tym stylu. Zegarki także są elementami stylizacji, o biżuterię ze względu na ograniczenie objętościowe nie zahaczaliśmy jakoś bardzo. Jakbyś miał jakieś jeszcze pytanie, to wal śmiało :)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@UszatyBloger: obserwuję na wykopie (i poza nim) Twoja działalność i powiem tak - szacunek za to co robisz. nie wiem czy kiedykolwiek we #wroclaw faceci będą się ubierali jak w Mediolanie, ale od czegoś trzeba zacząć :-)
robisz dobra robotę i myślę po rozmowach ze znajomymi że nie tylko mnie czasami inspirujesz. ogólnie to pozdro i dzięki za to co robisz!
  • Odpowiedz