Wpis z mikrobloga

Kto skrycie marzy o jakimś większym konflikcie plusuje. Nie życzę nikomu źle ale chyba każdy przyzna że żyjemy w cholernie nudnych czasach
#wojna #iran #usa
  • 54
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@korporacion: Mi nic nie musisz polecac tym bardziej serialu. W moich oczach jestes zwyklym przyglupem i tyle. Marzy mu sie zeby domy niewinnych ludzi plonely tylko po to zeby ogladac to w tv.
Ja mieszkajac w UK ktore jest w miare bezpieczna wyspa moge napisac ze marzy mi sie wielki konflikt w Polsce i chcialbym widziec jak zabijaja ciebie i twoja mamusie. Jednak jest we mnie troche empatii i umiem
  • Odpowiedz
nie chce cię martwić ale niedługo w Europie wymrze ostatnie pokolenie pamiętające i ostrzegające nas przed wojną co za tym idzie przyszłe pokolenia będą do niej brnąć


@korporacion: Bedac toba napisalbym ze na to czekam - wkoncu zyje w kraju ktory zostal najechany tylko przez wikingow. W tej chwili ten kraj ma chroniona cala linie brzegowa, niebo jest chronione w calosci przez systemy patriot, 2 lotniskowce pilnowac beda dystansu do
  • Odpowiedz
@korporacion: to może podziel się swoimi przemyśleniami z kimś kto pamięta wojne, zobaczymy czy bedzie się bardziej śmiał czy płakał, czy może skończy się na szybkiej lepie w ucho. A ostatnie wojny w Europie miały miejsce wcale nie tak dawno temu.
  • Odpowiedz